בוטוקס בבאר שבע

רוצה לעבור טיפול בוטוקס?

רוצה לעבור טיפול בוטוקס ומתגוררת בבאר שבע? טיפול בוטוקס יכול להיות הטיפול שיעשה עבורך את ההבדל בין מראה מבוגר ודאגני לבין המראה הצעיר והחלק. הבוטוקס לא משטח את הקמטים כולם ולא מוחק את סימני הזמן ואת הבעות הפנים, פעולתו מחזירה מעט את הזמן לאחור מעלימה ומטשטשת את קמטי ההבעה העמוקים, כך שהפנים נותרות טבעיות ועם זאת חלקות יותר.
מחפש מידע אודות בוטוקס בבאר שבע?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
בוטוקס
כבר לא צריך להתבייש או לחשוב יותר מידי פעמים לפני שמחליטים לעבור טיפול בוטוקס. בניגוד לזמן עבר היום טיפולי בוטוקס אינם טאבו, אינם מעלימים את הבעות הפנים ואינם משאירים מטופלים עם פנים קפואות. נהפוך הוא, היום טיפולי בוטוקס הם מהטיפולים הבטוחים ביותר שמציע שוק האסתטיקה הרפואית והם מעניקים למטופלים פנים טבעיות וחלקות.

הבוטוקס מטפל בקמטי ההבעה שנוצרים בפנים עם השנים ומעמיקים ככל שעובר הזמן והדאגות גדלות. עיקר הקמטים המטופלים הם הקמטים הנמצאים בין הגבות, אותם קמטים שנוצרים עם כיווץ הגבות בעת הבעת דאגה וכן קמטי ה"סוגריים", אותם קמטים שיורדים מכיוון האף לקצוות הפה ונראים כמו סוגריים. שני סוגי קמטים אלו הם לרוב הבולטים והמפריעים ביותר לאנשים מבוגרים.

הטיפול בבוטוקס נעשה על ידי הזרקת החומר אל השרירים שיוצרים את הקמטים בזמן שהם זזים. הבוטוקס מוזרק לאזורים מדוייקים ביותר ובכמות מזערית, שמשתקת חלקית את שרירי ההבעה ומונעת מהם להמשיך ולהעמיק את הקמט, אך מותירה למטופל את יכולת ההבעה הרגשית.

עם הזמן הבוטוקס נספג בגוף ופעולתו על השרירים מתפוגגת. יש הרואים בתכונה זו של הבוטוקס יתרון ויש מי שרואה בה חיסרון. מצד אחד עבור כל מי שאינו בטוח שהטיפול הוא הדבר הנכון עבורו או מי שמרגיש שאחרי זמן מה הוא דווקא רוצה להשאיר את פניו עם המראה הטבעי והקמטים, העובדה שהבוטוקס מתפוגג מעניקה הזדמנות להחליט מחדש האם לעבור את הטיפול שנית בנקודת זמן זו לאחר התנסות או להשאיר את הפנים טבעיות. מנגד, מי שמעוניין בטיפול העלמת קמטים והיה רוצה בו לאורך זמן ממושך ואפילו לצמיתות אינו מקבל מענה מלא מטיפולי בוטוקס (או מטיפולי מילוי קמטים).

בוטוקס בבאר שבע
פעם, כן פעם מזמן מזמן, בשביל כל טיפול אסתטי שמעבר לעיצוב גבות או הליכה לקוסמטיקאית היה צורך להרחיק עד למרכז הארץ בשביל לקבל שירות. היום המצב שונה בתכלית ובכל עיר מרכזית ניתן למצוא קליניקות שמציעות שירותי אסתטיקה ואסתטיקה רפואית, בהם הזרקת בוטוקס. מהבחינה הזו באר שבע אינה שונה וגם בה ניתן למצוא קליניקות ומרכזים רפואיים המציעים טיפול בוטוקס לקהל הרחב.

אם אתם מתגוררים בבאר שבע וחושבים לעבור טיפול בוטוקס או טיפל אסתטי אחר תוכלו למצוא קליניקות מעולות ממש ליד הבית, בעירכם, כשאיכות הטיפול שתקבלו אינה נופלת מזו שהייתם מקבלים במרכז הארץ.