בוטוקס בכמה דקות

בוטוקס

כאשר טיפולי הבוטוקס רק התפרסמו הם היו יודעים כמסיבות בוטוקס בהן החוגגים עוברים טיפולי בוטוקס במשך זמני המסיבה, לעיתים גם במשך לילה שלם. המסיבות נחשבו לנוצצות ולכאלו המיועדות לכל המי ומי והבוטוקס היה הכוכב הנוצץ במיוחד. היום טיפולי הבוטוקס הינם אינטימיים הרבה יותר ומבוצעים בפרטיות ובמהירות. הציבור הרחב אשר נחשף לטיפול מבקש לעבור אותו מבלי ללוות את הטיפול ברעש, המולה, מוזיקה ושתייה.
מחפש מידע אודות בוטוקס בכמה דקות?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מסיבות בוטוקס
מסיבות הבוטוקס שהתקיימו בשנות התשעים היו חלק מהפריצה של כלל תחום האסתטיקה הרפואית. הבוטוקס נחשב אז לגולת הכותרת של הטיפולים, חומר פלא אשר מעלים קמטים, מצעיר את הפנים והופך כל אדם לשדרוג של עצמו.  

האנשים היפים והמפורסמים התלהבו מהמוצר ובין לילה הוא הפך לדבר הכי חם שעל כולם לצרוך על מנת להיות חלק מהצמרת. מסיבות הבוטוקס הפכו למסיבות הלוהטות ביותר וניתן היה להקביל את הצריכה שלו אולי אפילו לצריכתו של סם - צורך חזק להיות חלק מהמארג החברתי ולקבל את המחמאות על השיפור האסתטי.  

במהלך המסיבות הללו היו האנשים נפגשים, בדך כלל בבית פרטי, אוכלים, שותים ונהנים כאשר רופא אשר הוזמן למקום היה מבבצע במקביל טיפולי הזרקת בוטוקס למשתתפים.   

אחת הבעיות הקשות של המסיבות הללו הייתה שהרופא לא תמיד החליף את מזרקי הבוטוקס ומעבר לכך לא היה לו זמן לבצע טסט של החומר ולבחון את תגובתו של האדם לחומר החיצוני המוזרק לו. המסיבות התפוצצו כאשר אחת הנשים המשתתפות נפטרה במהלך מסיבה שכזו לאחר הטיפול, עקב תגובה אלרגית חריפה לבוטוקס.  

מאז ועד היום
מאז עברו שנים, בתחילה החומר נאסר לשימוש ורק בהמשך אושר הבוטוקס שנית לשימוש בתחום האסתטיקה הרפואית, תחת הנחיות רפואיות ברורות ומחמירות.  

עם השנים פותחו גם חומרים נוספים למילוי והעלמת קמטים והבוטוקס איבד מעט ממעמד הכובב שלו.  

יש אומרים שהדבר עשה רק טוב לתחום כיוון שהוא גרם רק לאנשים שהטיפול אכן מתאים להם לעבור אותו, אפשר לרופאים להציב גבולות אדומים למטופלים שהפריזו בטיפול וכן ליצור טיפול בטוח שבסופו מתקבל מראה טבעי ולא מתוח או ברווזי.   

רק רגע אני בטיפול בוטוקס
תמורה נוספת שהתרחשה היא בזמן בו מוכנים אנשים להשקיע בטיפול אסתטיקה בכלל ובטיפול בוטוקס בפרט - אנשים היום מעוניינים שהטיפול לא יהיה רק הכי טוב הם גם מעוניינים שהוא יעשה במהירות האפשרית ולא יפריע להם בשגרת חיהם.  

בניו יורק העיר התוססת בעולם הקשיבו לרחשי הלב של הקהל ופתחו קליניקה בשם "סמוד-מד" אשר מתמחה אך ורק בטיפולי בוטוקס. בקליניקה הזו מציעים אך ורק טיפולי בוטוקס המחליקים את הקמטים (ומכאן השם "סמוד") ושניתן לבצע אותם תוך חצי לערך ולחזור למשרד או לכל פעילות אחרת.  

גרסה זו של הטיפולים אשר מתמקדת באיכות הטיפול הזה בלבד ואינה מציעה ספא, פינוק או כל טיפול נוסף לצד הזרקת בוטוקס מתאים במיוחד בזמנים אלו בהם הכסף מדבר וכל טיפול או פינוק נוסף גורר אחריו עלות נוספת. כמו כן ידוע כי טיפולי בוטוקס הם מהטיפולים הפופולאריים ביותר בארצות הברית ולכן זה הגיוני ליצור קליניקות המציעות אך ורק את הטיפול.  

קליניקה המתמקדת בטיפולי בוטוקס בלבד מקצרת את זמן ההמתנה, את עבודת הבירוקרטיה ואת כמות העובדים ושטח הקליניקה שיש להחזיק. כל אלו יוצרים טיפולים המתחילים ומסתיימים ב-30 דקות הכוללות את הכניסה למרפאה, הטפסים הטיפול והיציאה מהמרפאה, וזאת בעלות מינימאלית.  

אנשים רבים, במיוחד אנשי קריירה בוחרים בסוג טיפול זה אשר אינו מפריע לדגרת יומם ויכול להתקיים בשעת ארוחת הצהריים.