ג'ובידרם חומר מילוי קמטים

חומר מילוי קמטים

ג'ובידרם אולטרה - ‏Juvéderm®ULTRA, זהו שמו של חומר מילוי הקמטים החדשני והפופולארי. החומר מבוסס על חומצה היאלורונית ומיוצר על ידי אלרגן יצרנית הבוטוקס. ג'ובידרם מתאים במיוחד למילוי קמטי הבעה.
מחפש מידע אודות ג'ובידרם חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מרכיבי ג'ובידרם
חומר המילוי Juvéderm®ULTRA מורכב מחומצה היאלורונית סנטטית, חומצה שבבסיסה מיוצרת באופן טבעי בגוף האדם ומשפיעה על מראה העור וחיוניותו, ותוספת של 0.3% לידוקאין שהינו חומר הרדמה מקומית.

הרכבו הייחודי של החומר מאפשר לו מצד אחד להיות חומר מילוי קמטים מעולה אשר נטמע בעור באופן טבעי ומצד שני לעשות כן מבלי שהמטופל מרגיש גירוי כלשהו או תחושת כאב עקב ההזרקה. התרכובת הייחודית פותחה לאחר מחשבה רבה והכרה בכך שלעיתים יש צורך באילחוש והרדמה בעת ביצוע הזרקת חומר מילוי קמטים. הג'ובידרם פותר את הבעיה ומכיל בתוכו את החומר המאלחש והמרגיע.
מחקר שנערך על 60 נשים הראה כי חלקן כלל לא חשו בהזרקה ורובן דיווחו שחוסר הנעימות שבהזרקת חומר מילוי קמטים ג'ובידרם היה מופחת בהשוואה להזרקת חומר מילוי אחר.

אזורי טיפול 
ג'ובידרם הינו חומר מילוי המתאים בעיקר למילוי קמטי הבעה דוגמת הקמטים מסביב לפה, באזור הסנטר, הקמטים שבין האף לפה, הקמטים מעל השפה והקמט שנמצא בין הגבות. בנוסף הוא משמש לצורך עיצוב עצמות לחיים ועיבוי שפתיים.

תוצאות טיפול
ג'ובידרם הינו חומר מילוי זמני (שכן הוא מבוסס על חומצה היאלורונית שנספגת בעור). לאחר כמה חודשים מיום הטיפול נספג החומר לחלוטין ולא משאיר אחריו עקבות. לפי הוראות היצרן החומר נחשב לחומר יציב ביותר ובעל עמידות גבוהה אשר נשאר בגוף כ- 12 חודשים לערך.

התאמה
באופן כללי כיוון שהחומר אינו מן החי, אלא סינטטי, אין צורך בבדיקה של תגובה אלרגית לחומר ומרבית המועמדים יוכלו להשתמש בו ללא בעיה. מועמדים שאינם יכולים לעשות שימוש בחומר הם אנשים בעלי אולטרה רגישות לחומצה היאלורונית או ללידוקאין (החומרים המרכיבים את החומר), אנשים אשר עוברים טיפולי לייזר, פילינג עמוק, טיפול כימי לקילוף העור ואנשים עם אלרגיות חמורות.

תופעות לוואי והחלמה
לאחר הזרקת החומר יש צפי למספר תופעות לוואי בהן גירודים, אדמומיות, כאבים, נפיחות, דהיית צבע העור ורכות העור באזורי הטיפול. תופעות אלו נעלמות במהירות ובאופן כללי ההחלמה מהירה וניתן לחזור לשגרה תוך ימים אחדים.

עבור מי שאינו מרוצה מהתוצאות ואינו רוצה לחכות שנה עד שהחומר יספג ניתן להזריק חומרי פירוק שממיסים את הג'ובידרם.

 התאמה   נשים וגברים כאחד 
 אזורי טיפול   קמטי הבעה, עיצוב לחיים, עיבוי שפתיים    
 מספר טיפולים     לרוב אחד
 משך טיפול  חצי שעה בממוצע
 החלמה  מהירה
 תוצאות  מחזיק עד שנה לערך