הגדלת חזה בירושלים

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח מבוקש בכל הארץ, שכן נשים בכלל האוכלוסיה יכולות להרגיש כי החזה שלהן קטן מידי ואינו פרופורציונאלי ביחס לשאר גופן, ובו בעת ישנן נשים שהחזה שלהן שהיה גדול ויפה, קטן לאחר דיאטות או הריונות גדולים והן מעוניינות להחזירו למצב הקודם.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הגדלת חזה
כאשר מדובר על ניתוח הגדלת חזה יש אנשים החושבים על פמלה אנדרסון ועל דוגמניות ויש כאלו החושבים על נערות צעירות עם תת התפתחות של החזה שניתוח הגדלת חזה יכול לשפר מאד לא רק את המראה החיצוני שלהן אלא גם את דימוי הגוף שלהן וביטחונן העצמי. חשיבה מחוץ למסגרת ה"דוגמנית" הופכת את הניתוח למקובל הרבה יותר ומפחיתה את הטאבו שהיה קיים לגביו.

במסגרת ניתוח הגדלת חזה עוברת המטופלת בדיקות רפואיות כלליות ומגיעה לפגישת ייעוץ עם המנתח הפלסטי. במסגרת פגישת הייעוץ המטופלת יחד עם המנתח מחליטים על גודל השד הרצוי, השתלים אשר יוכנסו לחזה ושיטת הניתוח.

השתלים אשר מוחדרים לחזה עשויים מחומרים שונים והגודל שלהם נע בין 75 ל- 800 סמ"ק. ההחלטה על גודל השתל מונעת מרצון המטופלת, פרופורציית הגוף, מטרת הניתוח והמלצתו של המנתח אשר מעוניין לשמור גם על בריאות המטופלת.

ניתוח הגדלת חזה בירושלים
מי שמעוניינת לעבור ניתוח הגדלת חזה בירושלים יכולה לעשות זאת על ידי פנייה לאחת מהמרפאות והקליניקות בעיר המנוהלות על ידי רופאים פלסטיים בכירים. בתחילה תתבקש המטופלת להגיע לייעוץ בלבד והיכרות עם הרופא, שיטת העבודה שלו והקליניקה. זה גם המקום לשאול את כל השאלות החשובות על הניתוח, כולל המחיר. מאוחר יותר יקבע יום הניתוח, כאשר הניתוח עצמו יתקיים כמובן גם הוא בירושלים.

העובדה שישנן קליניקות בירושלים מקילה על הלקוחות המעוניינים כי המנתח הפלסטי יהיה נגיש להם בכל בעיה וכן הופכת את הנסיעה הלא פשוטה הביתה לאחר הניתוח לקצרה ונעימה קצת יותר.