ניתוח הגדלת חזה

הגדלת חזה

הגדלת חזה הוא ניתוח מבוקש שהפך לכזה ממגוון סיבות שונות. נשים רבות שבוחרות לעבור ניתוח הגדלת חזה עושות זאת מסיבות שונות, כאשר המשותף לכולן הוא העבודה כי מצופה מהתוצאה שתטיב עם האישה ותביא למראה יפה, שופע ופרופורציונאלי של החזה.

מחפש מידע אודות ניתוח הגדלת חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע על ניתוח הגדלת חזה

*
ניתוח הגדלת חזה - מידע כללי
מידע מרוכז וחשוב על ניתוח הגדלת חזה. כל אישה שמתעניינת בניתוח חשוב שתקבל תמונה כללית על אופי הניתוח ועל אופציות הניתוח השונות.

* ניתוח הגדלת חזה - התאמה
גם אם את מעוניינת בניתוח הגדלת חזה לא בטוח שאת מתאימה לעבור אותו. רופאים פלסטיים קובעים מספר הנחיות להתאמה לניתוח ויש לבדוק האם את עומדת בקריטריונים. באופן כללי ההתאמה היא רחבה מאד ומרבית הנשים הבריאות יכולות לעבור ניתוח הגדלת חזה במידה והן חפצות בכך.

* ניתוח הגדלת חזה - הכנות
לאחר ההחלטה לעבור ניתוח הגדלת חזה יש לפנות למנתח פלסטי מומחה אשר יבצע אותו. ההכנות לניתוח כוללות פגישת הכנה, התאמת ציפיות וקבלת החלטות שונות כגון טכניקת הניתוח, חומר המילוי וגודל השתלים אשר יוחדרו לשד. 

* ניתוח הגדלת חזה - החלמה ותוצאות
כבר לפני הניתוח אחת המחשבות הראשונות היא על ההחלמה והתוצאות, ובעיקר התוצאות. השאלה "איך אני אראה?" היא שאלה מהותית ולכן יש לתת עליה את הדעת. כמו כן, כיוון שניתוחים פלסטיים ככל ניתוח כוללים הרדמה מלאה והתערבות כירורגית גם ההחלמה כרוכה בתהליך ומומלץ להתכונן אליה עוד לפני הכניסה לחדר הניתוח. 

* ניתוח הגדלת החזה - תופעות לוואי וסיכונים
ישנם אנשים אשר נוטים לחשוב שניתוח בהזמנה אישית כמו ניתוח הגדלת חזה או כל ניתוח פלסטי אחר אינו כולל סיכונים ותופעות לוואי. בשטח, אומנם הניתוחים כולם אושרו ונחשבים לבטוחים אבל הם אינם חפים מתופעות לוואי ומסיכונים שונים. לפיכך, מומלץ לדעת מראש על כל התסריטים האפשריים, גם אם האחוז שיתרחשו קטן ביותר.

* ניתוח הגדלת חזה - מחירים
שאלה משמעותית בהחלטה על ניתוח הגדלת חזה הוא מחיר הניתוח. ניתוחים פלסטיים אינם זולים, למרות שבשנים האחרונות המחירים יורדים, וכיום יותר ויותר נשים גם ממעמד הביניים יכולות להרשות לעצמן לעבור את הניתוח. חשוב לדעת ממה מורכב המחיר ועל מה אסור להתפשר, גם אם הדבר כולל עליה במחיר.