הגדלת חזה בבאר שבע

חושבת על הגדלת חזה ומתגוררת בבאר שבע?

חושבת על הגדלת חזה ומתגוררת בבאר שבע? מרגישה שהחזה שלך חסר נוכחות או קטן מידי יחסית לפרופורציות גופך? בואי לשמוע ולהתייעץ עם מנתח פלסטי על ניתוח הגדלת חזה. שלא כמו בעבר, מדובר היום על ניתוח מבוקש ומקובל שעוברות אותו נשים רבות באוכלוסיה, והוא מעניק להן מראה חזה שופע טבעי ויפה לצד עליה בביטחון העצמי.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בבאר שבע?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הגדלת חזה
הניתוח מיועד לכל מי שחשה שהחזה שלה אינו גדול דיו ונפחו אינו מספק אותה בהתייחס ליתר פרופורציית הגוף. יש נשים שאוהבות ומסתפקות בחזה קטן ואילו אחרות חיות בתחושה שאם הוא היה גדול רק עוד קצת הן היו מרגישות הרבה יותר בנוח עם גופן. ניתוח הגדלת חזה שבאמצעותו ניתן להגדיל את נפח החזה נותן מענה לנשים מהסוג השני, שאינן מרוצות מהנפח הטבעי.

הגדלת חזה יכולה להיות מינורית יחסית, למשל במידה אחת של cup החזה, או הגדלה מאסיבית של מספר מידות, ההחלטה נתונה בידי המטופלת שבוחרת עוד לפני הניתוח את השתל (נפחו וצורתו) שיוחדר לחזה שלה. היום מקובל שהמנתחים הפלסטים מיעצים למטופלות לשמור על פרופורציות חזה ריאליות למראה גופן, כאלו שיראו טבעיות על אף הניתוח. חזה גדול ולא פרופרציונאלי משוייך יותר לזמן עבר ולנשים שמגדילות את החזה לצורך עבודה, דוגמת דוגמניות.

הניתוח עצמו כולל ביצוע חתך במעטפת השד והחדרת השתל הנבחר פנימה, לצורך תוספת הנפח. המנתח הפלסטי בוחן שהשדיים נראים שווים אחד לשני והשתל ממוקם באופן סימטרי, ולאחר מכן הוא סוגר את המקום וחובש אותו. יש כמה אפשרות למיקום החתך, ולמעשה למיקום הצלקת, בהן: הקפל התת שדי, העטרה ובית השחי, כל האופציות מוצגות גם הן לפני המטופלת טרם הניתוח והמנתח מתאים לה את האופטימאלית ביותר עבורה.

ההחלמה מניתוח הגדלת חזה לא נעימה, אך נסבלת ביותר והתוצאות לא מאחרות לבוא.

הגדלת חזה בבאר שבע
היום כבר לא צריך ליסוע רחוק על מנת לקבל שירות בתחום הרפואה הפלסטית. מרפאות מומחים וקליניקות לניתוחים פלסטיים מציעות שירותים גם לתושבי הדרום ומומקמות לרוב בעיר באר שבע. אנשים המתגוררים בדרום הארץ ומחפשים אחר פתרונות אסתטיים ופלסטיים מוזמנים לפנות לקליניקות בעיר ולהינות משרות מקצועי שלא נופל באיכותו מזה שמקבלים אלו המתגוררים במרכז הארץ או אפילו מחוץ לארץ.

חלק מהתפתחות תחום האסתטיקה והרפואה הפלסטית בדרום הארץ ובכל הפריפריה המרוחקת ממרכז הארץ, נובעת מההבנה כי תחום האסתטיקה הפך לנחלת הכלל. הרצון והצורך לצרוך רפואה אסתטית וטיפולים שמתייחסים לפן החיצוני ולנראות של האדם אינם משוייכים רק לאוכלוסיות מסויימות או למעמדות סוציאלים מסויימים, ודווקא ההנגשה של הטיפולים לקהל הרחב היא הדרך הנכונה להפוך אותם ללגיטימיים ולהעניק יחס שווה ונכון לאוכלוסיה.