הגדלת חזה בדרום

חושבת על הגדלת חזה? בואי לקרוא על הגדלת חזה בקליניקות בדרום

נשים צעירות ונשים אחרי הריון ולידה שמעוניינות להגדיל את החזה על מנת לשפר את פרופורציות הגוף פונות לניתוח הגדלת חזה שמעניק להן את הפתרון ואת התוצאות אותן הן מחפשות. אם בעבר פנו כלל הנשים בארץ לרופאים במרכז הארץ, היום קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים פזורים בכל חלקי הארץ, בהם אזור הדרום, וכבר לא צריך לנסוע רחוק על מנת לעבור טיפול אסתטי / פלסטי כזה או אחר.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הגדלת חזה
יש תחום מסויים אחד בו הנשים בארץ לא שונות כל כך האחת מהשנייה. תחום זה הוא הרצון הפשוט והמוכר להיראות טוב ולהרגיש טוב. עבור חלק מהנשים הרצון להיראות טוב כולל מעבר של טיפולי אסתטיקה וניתוחים פלסטיים דוגמת ניתוח הגדלת חזה שיכול לשפר את פרופורציות הגוף ואת מראה הגוף, מה שכמובן משפיע על ההרגשה האישית.

בין הפונות לניתוח הגדלת חזה ניתן למצוא נשים צעירות שמרגישות כי החזה שלהן קטן יחסית ליתר פרופורציית הגוף, נשים שמרגישות שחסרה להן עוד מידה בחזייה, נשים שהיו בעלות חזה שופע שנפחו ירד עקב הריונות ולידות, ונשים שמעוניינות בחזה גדול על מנת לקדם את עצמן (עם בעבודת דוגמנות או כחלק מתדמית).

במסגרת הניתוח מחדיר המנתח הפלסטי שתל אל החזה של המטופלת ובכך מגדיל את נפח החזה. נפח השתל וצורתו נבחרים מראש על ידי המטופלת ובעצת המנתח הפלסטי, בהתאם למבנה גופה והציפיות שלה מהניתוח. הגדלת חזה שהיתה מזוהה בעבר עם כוכבניות שופעות ועם פרופורציות גדולות למדי של החזה עוברת בשנים האחרונות טרנספורמציה ומנתחים פלסטיים רבים מקפידים להעניק למטופלות את רצונן, אך לעשות זאת במסגרת מה שנראה פרופורציונאלי וטבעי.

הגדלת חזה הוא ניתוח ותיק בתחום ניתוחים פלסטיים, והוא מבוצע מזה שנים ארוכות, כאשר הטכניקה והשתלים בהם משתמשים עוברים שינויים והופכים לבטוחים יותר ויעילים יותר. ההחלמה מהניתוח לוקחת מספר שבועות בהם החזה רגיש וכואב וגם חגורת הכתפיים והזרועות כואבות ומוגבלות בתנועה. את הימים הראשונים מומלץ לעבור בבית על יד תמיכה אוהבת.

הגדלת חזה בדרום
באופן כללי יש שינוי בדרך בה תופסים את דרום הארץ. לא עוד אזור רחוק ממנו רק מגיעים אנשים לכיוון המרכז, אלא אזור גדול ותוסס בו אפשרויות תעסוקה רבות וקהל לקוחות רחב שמי שיגיע אליו יהנה ממנו. עם השנים החלו רופאים ומנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה לפתוח קליניקות ומרכזים רפואיים בדרום הארץ מתוך מחשבה על קהל היעד הגדול שנמצא שם. חלק מאותם מנתחים הם בני הדרום, שעד אז היו נוסעים למרכז בכדי לעבוד, והיום, יום או יומיים בשבוע הם נשארים קרוב לבית ועובדים בקליניקות שלהם בדרום. כמובן שהדבר רק מיטיב עם הלקוחות שמעוניינים לעבור את הניתוח ולפגוש את המנתח לפגישת ייעוץ מבלי לנסוע כמה שעות לכל כיוון. 

אם את מתעניינת בניתוח הגדלת חזה בדרום את מוזמנת לפנות בטופס הפנייה וקליניקות מובילות בתחום יצרו איתך קשר.