הגדלת חזה בחיפה

הגדלת חזה

מי שמחפשת לעבור ניתוח הגדלת חזה בחיפה או באזור הצפון יכולה להיות רגועה, מנתחים פלסטיים בכירים רבים החליטו לפתוח קליניקות בחיפה ולהעניק שם ניתוחים פלסטיים ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר. ניתוח הגדלת חזה יעניק למטופלת חזה גדול יותר מזה שהיה לה תוך התחשבות במידות גופה על מנת להעניק לה גם לאחר הניתוח מראה טבעי, אסתטי ומושך.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הגדלת חזה
הניתוח מיועד לנשים שמרגישות כי החזה שלהן אינו גדול דיו, שאינו פרופרציונאלי ליתר מידות גופן, או נשים שחשות כי חזה גדול יטיב איתן מבחינה אישית או מקצועית. בנוסף, מבקשות לעבור אותו נשים שאחרי הריונות והנקה או עקב דיאטות "נעלם" החזה שהיה להן, והן מעוניינות להגדילו ולהחזירו למצבו המקורי.

במסגרת הניתוח קובע המנתח הפלסטי יחד עם המטופלת מה יהיה גודל השתל שיוחדר לגופה ומה תהיה שיטת הניתוח, כאשר המנתח ממליץ על השיטה הטובה ביותר עבור המטופלת הספציפית, תוך התחשבות בגודל שדיה הנוכחי והמראה שלהם (למשל, עבור חזה נפול במקצת ימליץ המנתח על שילוב של הגדלת חזה והרמת חזה), גודל החזה העתידי בו היא מעוניינת, יתר מידות גופה ועוד. המטרה היא להעניק למטופלת מראה יפה ואסתטי שנראה טבעי ופרופרציונאלי לגוף, חזה שלא צועק "מנותח".

הגדלת חזה בחיפה
בעבר, היו הקליניקות והמרכזים הרפואיים ממוקמים בעיקר בתל אביב ובאזור המרכז ומי שהיתה מעוניינת לעבור ניתוח הגדלת חזה צריכה היתה לסוע למרכז על מנת לעבור אותו, אפילו רק בשביל פגישות הייעוץ. הנסיעות למרכז, והמעבר של הניתוח רחוק מהבית הקשה על נשים רבות והצריך מהן מאמץ מיוחד. מה עוד, שלעבור נסיעה של כמה שעות לאחר הניתוח לקראת החלמה בבית אינה חוויה נעימה ואם ניתן לקצר אותה מה טוב.

המנתחים הפלסטיים הבכירים בארץ, שחלק מהם מתגוררים בחיפה הרימו את הכפפה ופתחו קליניקה בחיפה, בדרך כלל נוספת על זו שיש להם במרכז. כיום ניתן לעבור ניתוח הגדלת חזה בחיפה, באחת מהקליניקות המקצועיות המציעות שירות זה. ניתוח הגדלת חזה בחיפה אינו נופל מבחינה מקצועית ואיכות אסתטית ממעבר של הניתוח בכל קליניקה אחרת במרכז הארץ, כאשר לרוב אותם המנתחים הם שמציעים את הניתוח הן בחיפה והן בתל אביב.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להגדלת חזה בחיפה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.