הגדלת חזה במרכז

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים פלסטיים הפופולאריים ביותר, ניתוח אסתטי שלא מעט נשים מבקשות לעבור. הניתוח שהיה בעבר נחלתן של נשים מפורסמות בלבד, כוכבות ודוגמניות, הפך עם השנים לניתוח שעוברות גם נשים מהשורה המעוניינות להגדיל את החזה שלהן ולשנות את הפרופורציות בגופן. באזור המרכז מתרכזים מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה המציעים את הניתוח.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
כאשר ניתוח הגדלת חזה התפרסם לראשונה הוא יצר משחק חדש: "נחש מי". עשרות אנשים ישבו מול הטלויזיה וניחשו האם פמלה אנדרסון עברה או לא עברה הגדלת חזה, ומאוחר יותר החלו לשחק זאת גם ברחוב - האם הבחורה שעברה הרגע עשתה ניתוח הגדלת חזה או לא עשתה.

עם הזמן משהו בתפיסת הניתוח בקרב האוכלוסיה השתנה. כיום, ניתוח הגדלת חזה אינו נחשב לניתוח "טאבו" אותו עוברות רק דוגמניות שרוצות להתבלט או כוכבות סרטים. היום את ניתוח הגדלת חזה עוברות נשים ובחורות רבות מן השורה שאינן שלמות עם מידות החזה שלהן ומעוניינות להגדילו ולשנות או לאזן את פרופורציות גופן. לעיתים מדובר בחזה קטן שנתן הטבע ולפעמים בחזה שהיה פעם גדול ועם הגיל, הריונות ולידות נפחו ירד והן מעוניינות לשנותו.

כיום המגמה הרווחת בארץ ובעולם היא ליצור במסגרת ניתוח הגדלת חזה, חזה שנראה ומרגיש טבעי לחלוטין, מתאים לפרופורציות הגוף ואינו בולט באופן מוזגם וצועק "מנותח".

ניתוח הגדלת חזה במרכז
במרכז הארץ ממוקמים כמה מהמכונים והקליניקות המובילים לניתוחים פלסטיים ואסתטיים. הרופאים והמנתחים הפלסטיים הישראלים נחשבים לטובים ביותר וניתן לעבור את הניתוח, כאן בארץ, אצל מומחים בעלי ניסיון רב.

ערי המרכז בכלל ותל אביב בפרט מרכזות עשרות קליניקות מובילות של מנתחים פלסטיים מעולים שמתמחים בניתוח הגדלת חזה וניתן להשוות בין המקומות והרופאים לפי קריטריונים כגון שנות ניסיון בתחום, התמחות, מחיר, איכות הקליניקה ועוד.

במרכז הארץ קיים ההיצע הרחב ביותר של מנתחים פלסטיים מומחים המציעים שלל ניתוחים בהם ניתוח הגדלת חזה.

לסיכום, יתכן ולבנות המרכז קל יותר לעבור ניתוח הגדלת חזה כיוון שתל אביב היא עיר שמתגאה בקבלת השונה, המיוחד ומעודדת בחירה אישית בכל הקשור לעבודה, בגדים, בחירת בן זוג וטיפוח הגוף. תחושת השחרור הקיימת בעיר ובמרכז בכלל מעניקה לנשים ובחורות שהתלבטו זמן רב האם לעבור את הניתוח את הגושפנקא כי ניתן לעבור אותו ללא חשש מהערות הסביבה.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להגדלת חזה במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.