הגדלת חזה בצפון

חושבת להגדיל את חזה? מתגוררת בצפון ומחפשת מנתח פלסטי קרוב לבית?

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח מבוקש שמשנה את החזות החיצונית של האישה, לפעמים מקצה לקצה. בעבר, את הניתוח היו עוברות רק כוכבות או דוגמניות בחו"ל ולאט לאט הוא הגיע גם לארץ וביסס את עצמו כטיפול פלסטי מבוקש ולגיטימי, כאשר כיום ניתן לעבור אותו בקליניקות מעולות, של טובי המומחים, הממוקמות בצפון הארץ.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח מבוקש שמבוצע מספר פעמים ביום, בשיטות וטכניקות שונות. לפני הניתוח יש לקבוע פגישת ייעוץ בה יתקיים תיאום ציפיות מהניתוח, בדיקה רפואית ומתן המלצות על שיטת הניתוח וקביעה של המחיר. לרוב מי שפונות לניתוח הגדלת חזה הן נשים צעירות בעלות חזה קטן יחסית שמעוניינות לשפר את פרופורציות גופן, וכן נשים שהיו בעבר בעלות חזה שופע שנפחו ירד עקב שינויים בגופן כמו אפיזודות של השמנה והרזייה, היריון ולידות.

הניתוח שפעם נחשב לטאבו בחברות מסויימות הוא כבר מזמן לא כזה, והוא מעניק לאישה חזה יפה, גדול אך פרופרציונאלי, ובעל מראה טבעי. קיימות מספר שיטות לביצוע הגדלת חזה ולכל מטופלת מותאמת השיטה האופטימלית עבור מבנה גופה ובהתאם לציפיות שלה ולהחלטה שלה על נפח השתל שיוחדר.

הגדלת חזה בצפון
פעם היו בנות הצפון נוסעות לתל אביב בשביל קניות, בשביל לראות קצת אופנה חדשה, להתאוורר ולעבור טיפולי טיפוח ויופי בעיר שכל כך מייצגת את אידיאל היופי והטרנדיות. עם הזמן תל אביב בפרט ואזור המרכז בכלל אומנם המשיכו להיות האזור התוסס והטרנדי, אבל כבר לא היחיד שנמצא על המפה.

בכל הקשור לטיפולי אסתטיקה ולניתוחים פלסטיים, מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה הבינו כי אוכלוסיה צרכנית גדולה לא מתגוררת רק בתל אביב רבתי, ובכדי להגדיל את קהל הלקוחות שלהם פתחו קליניקות גם באזור הצפון, בערים הגדולות, דוגמת חיפה.

ניתוחים פלסטיים כניתוח הגדלת חזה ניתן לעבור היום בקליניקות מעולות בצפון, המנוהלות על ידי מיטב הרופאים ובמחירים טובים. באזור הצפון מתחרים המנתחים על כל צרכן ולקוח ולכן ישנן הטבות שונות כמו מחירים נמוכים יותר ויחס אישי. עבור המטופלות מהצפון הנוחות שבקליניקות קרובות לבית היא גדולה, שכן אחרי הניתוח לא נעים ולא נוח לנסוע זמן רב במכונית. בנוסף, הידיעה שהקליניקה של המנתח קרובה היא מרגיעה ומנחמת בתקופת ההחלמה בה צצות שאלות רבות ואי הנוחות מביא עימו חששות. 
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להגדלת חזה בצפון
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.