הגדלת חזה בתל אביב

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח פלסטי ידוע שנשים בארץ בכלל ובתל אביב בפרט מבקשות לעבור. הניתוח המבוקש מעניק לנשים שעוברות אותו חזה גדול יותר מזה שהיה להן, כאשר היום מקפידים המנתחים הפלסטיים שהחזה גם לאחר הניתוח ירגיש ויראה טבעי ופרופורציונאלי לגוף המטופלת. מדוע דווקא באזור תל אביב הביקוש לניתוח גדול? התשובה נעוצה ככל הנראה בחשיבות הרבה שמייחסים בעיר זו לאסתטיקה ולאידיאל היופי ועוד יותר מכך לעובדה שתל אביב היא עיר ליברלית שבה הניתוח הוא כבר מזמן לא טאבו, ונשים שבוחרות לעבור אותו מקבלות את עידוד הסביבה לבחור בדבר שיעשה להן טוב ויעניק להן ביטחון עצמי.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
נשים שמבקשות לעבור ניתוחים הגדלת חזה הן לרוב נשים צעירות שמרגישות כי פרופורציות החזה שלהן קטנות ביחס לשאר גופן/ נשים הסובלות מתת התפתחות של החזה/ נשים שהיו בעלות חזה גדול שנפחו ירד בעקבות הריונות ולידות/ נשים שעברו כריתית שד ומעוניינות לשחזר אותו/ ונשים שמרגישות כי הן זקוקות לחזה גדול יותר מסיבות מקצועיות.

במסגרת ניתוח הגדלת חזה מחדיר המנתח הפלסטי את השתל הנבחר אל השד ובכך מגדיל את נפחו. בחירת השתל ומיקומו ביחס לשריר נעשת קודם לכן בשיתוף עם המטופלת. כיום המגמה הרווחת היא יצירת מראה גדול ויפה ועם זאת טבעי ופרופורציונאלי לגופה של המטופלת, חזה שבמבט ראשון ואפילו שני לא יסגיר את הניתוח.

בעבר דובר הרבה על דוגמניות בעלות חזה קטן שעברו הגדלת חזה לצרכים מקצועיים ועל מנת להשיג עבודות בתחום, והיום כבר לא מדובר רק בדוגמניות, נהפוך הוא, מדובר רבות בנשים מבוגרות וצעירות מכלל האוכלוסיה שמעוניינות להרגיש טוב יותר עם גופן ועם דימוי העצמי שלהן. העובדה שהניתוח הוא כבר מזמן לא טאבו מסייעת לנשים רבות שחשות כי הגדלת החזה תעשה להן טוב ואולי אף תעלה את ביטחונן העצמי ואת דימוי הגוף שלהן לפנות למנתחים פלסטיים בתחום.

ניתוח הגדלת חזה בתל אביב
כיוון שתל אביב נחשבת לעיר המרכזית בארץ נשים רבות, וצעירות מגיעות אליה ועוברות בה, מה שהופך אותה ליעד טוב עבור ביצוע ניתוחים פלסטיים.

בתל אביב מרוכזות כמה מהקליניקות הטובות ביותר לניתוח הגדלת חזה המנוהלות על ידי רופאים פלסטיים בעלי שם, ניסיון וותק בתחום. הקליניקות והמרכזים הרפואיים בתל אביב מציעים שירות לקהל הרחב וממוקמים בעצמם בעיר שבה אין ניתוח פלסטי שנחשב טאבו והאווירה טובה ומאפשרת בחירה חופשית ללא שיפוט. ניתן להשוות בין הקליניקות והמרכזים הרפואיים ולהגיע לפגישות ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות.

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שיכול לשנות את החיים עבור נשים שאינן אוהבות את גופן, מתביישות בו או מתגעגעות אליו כפי שהיה בצעירותו.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להגדלת חזה בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.