הגדלת חזה ב-30 דקות

ניתוח חדשני להגדלת חזה

נשים רבות מעוניינות בחזה גדול יותר ואפילו מגיעות עד לכדי בירור על הניתוח עצמו וההחלמה הכרוכה בו. זה גם המקום בו נשים רבות מותרות על הניתוח, שכן מלבד העלות של הניתוח ההחלמה ממנו כוללות מספר ימי חופש שיש לקחת מהעבודה, ולא כל הנשים יכולות להרשות לעצמן לקחת אותם או להתמודד עם ההחלמה עצמה.
מחפש מידע אודות הגדלת חזה ב-30 דקות?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הגדלת חזה ב-30 דקות
כאמור, לא כל הנשים, גם אם הן מעוניינות בניתוח הגדלת חזה יכולות להרשות לעצמן לקחת שבועיים חופש, בממוצע, ועבור רבות ההחלמה היא החלק הקשה של הניתוח.

בנוסף, לא כל הנשים שעוברות ניתוח הגדלת חזה הינן נשים צעירות או כאלו שאין להן משפחה, נשים רבות צריכות לחזור ולתפקד לאחר הניתוח לא רק בעבודתן אלא גם במשפחתן, כנשים, בנות זוג ואמהות. מכאן שזמן המנוחה המומלץ לאחר הניתוח יכול להיות מרכיב בעייתי ביותר.

הבשורה החדשה היא שהליך חדשני שיקצר את הליך ניתוח הגדלת חזה ל-30 עד 40 דקות יאפשר לכל אותן נשים להפסיד יום עבודה אחד בלבד, וכבר בערב אחרי הניתוח לחזור לתפקוד שגרתי.

השיטה, שטרם הגיעה לישראל, הומצאה על ידי ד"ר ג'ון טבטס, מנתח פלסטי מטקסס, אשר גרס כי המרכיב המרכזי בניתוח אשר מביא להחלמה המהירה הוא העובדה שבשל הזמן הקצר של הניתוח כמות חומרי ההרדמה הניתנת למותחת מצטצמת מאד, וכך ההתאוששות שלה מהירה הרבה יותר.

על מנת לעמוד בזמנים הקצרים שהקציב המנתח הפלסטי מבצע טרם הניתוח מדידות מקיפות ומדוייקות של רקמת החזה והעור ומתאים לו מראש את שתל הספציפי אשר יוכנס במהלך הניתוח. כמו כן, המכשור הרפואי בו עושים שימוש במהלך הניתוח הינו מכשור מתקדם ומדוייק, אשר בשל עובדה זו מאפשר לבצע חתכים מזעריים ומדוייקים, המונעים דימום פגיעה מיותרת ברקמות ובעור (מה מסייע להחלמתו המהירה ולהפחתה בתחושת הכאב). 

ניתוח הגדלת חזה בשיטה זו אינו משאיר צלקות נראות לעין על העור, אינו מותיר נקזים וכן מאפשר לבישת חזיה רגילה כבר בסיום הניתוח.

לדבריו של ד"ר טבטס ההחלמה מהניתוח קצרה במיוחד, ומצטמצמת משבועיים וחצי בממוצע לכמה שעות בלבד! עם סיום הניתוח המטופלת יכולה לנהוג לביתה בעצמה, לנוח כמה שעות ולאחר מכן להתקלח ולשוב לשגרת יומה, או יותר טוב - לצאת לחגוג את השינוי שביצעה.

כל אחת מהנשים תוכל לבחור האם ניתוח כה מהיר מתאים לה או שהייתה רוצה ללכת על הניתוח הרגיל והקלאסי אותו מבצעים כבר עשרות שנים מנתחים בעלי שם. בנוסף, יש להזכיר שנית שהשיטה טרם הגיעה לארץ ולא בטוח שלכולן מתאים לחכות עד שהשיטה החדשה "תעשה עלייה".

כיום מי שמעוניינת בהגדלת חזה יכולה לפנות לניתוח הגדלת חזה קלאסי.