הגודל קובע

הגדלת חזה ליפות ולמפורסמות

האם הגודל קובע? השאלה הזו נשאלת בדרך כלל כאשר מתכוונים לאיבר אחר, אולם היא רלוונטית גם עבור החזה הנשי. האם הגודל של החזה הנשי הוא בעל השפעה? ואם כן, על מה הוא משפיע?
מחפש מידע אודות הגודל קובע?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

גודל החזה קובע
קובע או שלא קובע, מפורסמות רבות או בנות זוג של מפורסמים החליטו ברגליים או בעצם בחזה ועברו ניתוח הגדלת חזה. נראה כי לפחות לפי דעתן או המציאות בה הן חיות חזה גדול יותר משאיר אותן במודעות, שומר על מעמדן והופך אותן לנחשקות הרבה יותר, ובמקרה של כמה מהן זה יכול להשפיע על כמות העבודה שיקבלו.

דוגמא אחת היא סלינה גומז, החברה לשעבר של ג'סטין ביבר, שלפי צהובון שככל הנראה צודק, הגדילה את החזה אי שם בין השנים 2010 ל- 2012.
הצהובון ראיין מנתח פלסטי שטען, לפי מראה עיניים בלבד, כי החזה שלה נראה מלא יותר ולא טבעי. חשוב לציין כי הוא מעולם לא פגש אותה אישית וכמובן הוא לא זה שניתח אותה.

מקורבים של הגברת גומז הכחישו, אבל התמונות שפרסם הצהובון לא משאירות מקום רב לספק.

מי עוד ברשימת המפורסמות והמנותחות?
הנה רק רשימה חלקית של נשים מפורסמות שהחליטו שהגודל כן קובע ועברו ניתוח להגדלת חזה:
פאמלה אנדרסון
בריטני ספירס
ג'ניפר אניסטון
האלי ברי
ביונסה
ניקול ריצ'י 
דמי מור
כריסטינה אגילרה
ג'ניפר לאב יואיט
כרמן אלקטרה
סלמה הייק
ליידי גאגא
קורטני קוקס
ועוד...

סביר שהכרתם לפחות 80% מהנשים ברשימה שהיא כמובן חלקית. כך שאם תהיתן מי נמצאת אתכן בקבוצת הנמנותחות, אתן יכולות להיות בטוחות שאתן בקבוצה טובה.

עם זאת חשוב לציין כי נשים מפורסמות נוספות בעלות חזה קטן או חזה שאינו נחשב "גדול" החליטו שהן נשארות עם המראה הטבעי והן מצליחות לא פחות מאחיותיהן המנותחות.

חזה גדול וביטחון עצמי
הטענה היא שהחזה משפיע על הביטחון העצמי ועל דימוי הגוף ויכול לסייע במציאת בן זוג, עבודה והתנהלות בסביבה. מובן שההשפעה שלו לא ישירה, אבל אישה שמקבלת מחמאות רבות מהסביבה מרגישה בה יותר בנוח ובתגובה מתנהלת בה בביטחון ויכולה להתחבר עם אנשים רבים יותר ולהשיג מה שהיא מבקשת (בין אם זה טלפון של בן זוג פוטינציאלי ובין אם זו הצעת עבודה).

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להגודל קובע
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה - מגוון ניתוחים פלסטיים
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה