הזרקת שומן עצמי

הזרקת שומן עצמי היא דרך אופטימלית למילוי נפחים בפנים

מעוניין למלא נפחים ושקעים באזור הפנים בשיטה אמינה ויעילה? הזרקת שומן עצמי היא דרך אופטימלית למילוי נפחים בפנים. בשיטה זו נשאבים תאי שומן מאזור תורם בגוף ולאחר סינון ועיבוד הוא מוזרק לאזורים בפנים שאבדו מנפחם וזקוקים להתחדשות ורענון.
מחפש מידע אודות הזרקת שומן עצמי?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הזרקת שומן עצמי
אחת משיטות מילוי נפחים ושקעים בעור הפנים היעילות ביותר והאופטימליות ביותר היא הזרקת שומן עצמי. השיטה מיועדת למי שמעוניין למלא נפחים באזור הסנטר, הרקות והלחיים על ידי הזרקת שומן טבעי שנלקח מאזור תורם בגופו.
בתחום מילוי קמטים וההזרקות מדובר בשיטה ייחודית ואמינה בעלת שיעורי הצלחה גבוהים.

הזרקת שומן עצמי הוא הליך פשוט שאינו מצריך הכנה מוקדמת. את הטיפול ניתן לבצע בכל קליניקה רפואית, כאשר גם ההחלמה שלאחריו פשוטה ומהירה.

איזורים המתאימים להזרקת שומן בפנים
האזורים העיקריים בהם ניתן לערוך טיפול הזרקת שומן טבעי הם: מרזב הדמעות, הרקות, הדגשת עצמות הלחיים, מילוי כריות הלחיים, מילוי סמטר, מילוי קמטים בזוית הפה ובבסיס האף.

בנוסף, הזרקת שומן עצמי מוכרת לרבים מטיפולים באזורים אחרים בגוף, דוגמאת מילוי נפח ושקעים בישבן, הגדלת חזה בשומן עצמי ועוד. טיפולים אלו נחשבים לשגרתיים בקליניקות רבות לניתוחים פלסטיים.

התאמה לטיפול
שומן עצמי הוא שומן שנשאב מאזור תורם של המטופל ולכן אין מקרים בהם אין התאמה בין השומן המוזרק למטופל ולא נוצר מצב של תופעות לוואי אלרגניות. טרם הטיפול יש להחליט מול המטופל מהיכן ישאב השומן שיוזרק לאחר מכן לפניו.

הליך
שאיבת כמות קטנה של תאי שומן נחשבת לפעולה קלה ביותר. הליך הטיפול כולל הרדמה מקומים או כללית של המטופל, שאיבת תאי שומן מהאזור התורם, סינון השומן ועיבודו כך שניתן יהיה להזריקו לאיבר אחר בגוף. כל ההליך עצמו מהיר ביותר וכך גם ההתאוששות מהטיפול קצרה ותופעות הלוואי מועטות ועוברות במהירות (שטפי דם, נפיחות קלה, אדמומיות וגירוי מקומי).

חשוב לדעת שלשומן העצמי תכונה ייחודית - הוא נוטה להיספג באזורים בהם תנועה מתמדת ומיעוט של עצמות שמחזיקות בו - אזורים כאזור הפנים. לפיכך, על מנת לשמר את התוצאה יש לחזור לעיתים על הזרקת השומן מספר פעמים עד שלא מתקיימת יותר ספיגת שומן והאפקט נשאר לטווח זמן ארוך.
את ההליך מוטב להתחיל מספר חודשים לפני האירוע בו מעוניין המטופל להיראות במיטבו על מנת שתופעות הלוואי לא יגלשו לתאריך המיוחל והאפקט יתקבע.