המסת שומן בגלי רדיו

המסת שומן באמצעות Radio Frequency

המסת שומן הינו הליך פשוט המיועד לנשים וגברים אשר מאסו בדיאטות ובמנויים לא מנוצלים בחדר הכושר, אבל לא מוכנים לוותר על הגוף שתמיד חלמו עליו. טיפול המסת שומן בטכנולוגיית גלי רדיו מביא לכיווץ תאי השומן, המרצת מחזור הדם וסילוק רעלים מהיר. כל הפעולות הללו יחדיו הן שגורמות להמסת השומן ולתוצאה של הצרת היקפים.

מחפש מידע אודות המסת שומן בגלי רדיו?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול המסת שומן
המסת שומן זו פרוצדורה שאינה כירורגית, שמטרתה לתת מענה לכל אלו הסובלים מהצטברות שומן קטנה בגוף ואינם צריכים או רוצים לבצע ניתוח פולשני לשאיבת השומן העודף. כל השיטות הקיימות כיום להמסת שומן מכוונות להמסה נקודתית וממוקדת של מצבורי שומן והן למעשה מביאות למצב של הצרת היקפים.

בגוף קיימות "מלכודות שומן", מדובר באזורים כדוגמת: סנטר, ירכיים, זרועות, ישבן ובטן תחתונה, אשר מועדים להצטברות שומן מקומית. מיקומם והופעתם תלויים במשתנים שונים דוגמת מגדר ונתונים גנטיים. המסת שומן נועדה לטפל במלכודות שומן אלו ולהעניק למטופל את הגוף החטוב שהוא תמיד חלם עליו!

טכנולוגיית גלי רדיו (RF) להמסת שומן
טכנולוגיית RF פועלת על יד שימוש בגלי רדיו - Radio Frequency, להמסת שומן במהירות ויעילות. טכנולוגיה זו מאפשרת לחטב ולעצב אזורים שונים, קטנים או גדולים, בגוף באופן אחיד בהליך מהיר וקל.

טכנולוגיית RF קיימת מזה זמן רב ומשתכללת כל הזמן, כיום הטכנולוגיה מאפשרת הצרת היקפים, חיטוב הגוף, טיפול בצלוליט ומיצוק העור. המכשיר בטוח לשימוש והטיפול אינו גורם לכאבים כלל.

יש לציין כי חשוב לוודא שהמכון או הקליניקה בה בחרתם לבצע את ההליך מאושרת על יד משרד הבריאות.

הליך המסת שומן באמצעות גלי רדיו
הליך המסת שומן בטכנולוגיית RF כולל החדרת אלקטרודה זעירה לשכבת שומן ספציפית ואלקטרודה נוספת המונחת על פני העור, באותו האזור. האלקטרודות מפיקות זרם גלי רדיו אשר פועל ישירות על תאי השומן ומפרק אותם. כאשר האלקטרודה העליונה מפעילה לחץ קל על האזור המטופל. פעולה זו מכווצת את תאי השומן, ממריצה את מחזור הדם, מעודדת סילוק רעלים, משפרת חילוף חומרים ומחטבת את האזור. השומן המומס מנוקז אל מחוץ לגוףבמסגרת מערכת הלימפה הטבעית, כך שאין סימנים על הגוף.

בנוסף על פעולת המסת השומן גלי הרדיו יוצרים פעולה של חימום מקומי אשר עוזר לעור לזרז תהליכי ייצור קולגן כמו גם הידוק סיבי הקולגן הקיימים אשר אחראיים על אלסטיות ומוצקות העור. מכאן שהטיפול מספק ערך מוסף מעבר להמסת שומן בלבד.

יש לציין כי גלי הרדיו פועלים בצורה מאוד ממוקדת ואינם פוגעים ברקמות אחרות, מכאן שהטיפול לא מותיר סימנים ושטפי דם על פני העור, אלא מתמקד במצבור השומן ובפירוק תאי השומן בלבד.

ההליך עצמו מתבצע תחת הרדמה מקומית, הפרוצדורה אינה מכאיבה אך מסבה אי נוחות מסוימת. טיפול זה מתאפיין בחזרה מהירה לשגרה ובהחלמה מהירה מאוד.

מאחר והטכנולוגיה מתפתחת בצעדי ענק כל קליניקה או מכון עשויים להחזיק במכשור אחר, מתקדם יותר או פחות ועל כן כדאי להכיר היטב את הטכנולוגיה בה משתמשים במכון בו בחרתם.