המסת שומן לחיטוב סנטר כפול

הצרת היקפים / המסת שומן

המסת שומן הוא הליך סופר פופולארי, בו על ידי קרן לייזר או רדיו ממיסים את תאי השומן העודף ומסייעים לגוף להיפטר מהם על ידי הליך פינוי הפסולת הטבעי. הליך זה פרץ דרך חדשה בכל הקשור לתחום האסתטיקה הרפואית והתחרות שלה למול ניתוחים פלסטיים פולשניים. למעשה, מי שסובל היום מעודף משקל קל יכול לעבור המסת שומן או הצרת היקפים במקום שאיבת שומן.
מחפש מידע אודות המסת שומן לחיטוב סנטר כפול?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

אחד היתרונות הגדולים של טיפול המסת שומן הוא היותו טיפול שאינו פולשני ואפילו טיפול עדין במושגים של אסתטיקה רפואית. ניתן לבצעו כמעט על כל איבר בגוף, במיוחד איברים שקשים לעיצוב וחיטוב בדרכים מקובלות כמו דיאטה או פעילות גופנית. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא המסת שומן בסנטר לצורך עיצוב וחיטוב של סנטר כפול.

אם נשתמש בדוגמא של סנטר כפול:
סנטר כפול הוא תופעה נפוצה יחסית שמטרידה רבים מבחינה אסתטית. סנטר כפול הוא תוצאה של השמנה, גורמים תורשתיים וכן הגיל וההתבגרות, כאשר כוח הכבידה מתחיל לעשות את שלו והשרירים במקביל מתרופפים. מדובר באזור שקשה אם לא בלתי אפשרי לעבוד עליו באופן ממוקד ולחטב אותו. אין הרבה תרגילי ספורט שבנויים לעבודה על שרירי הצוואר, ודיאטות הן תמיד כלליות ולא ניתן לשלוט באזורים מהם יתחיל לרדת המשקל.

המצאת טיפול המסת שומן מהווה פתרון לכל מי שמעוניין להיפטר מהסנטר הכפול ולעצב אותו ולא על ידי שאיבת שומן פולשנית או ניתוח מתיחת פנים (שכן אחרי ששואבים את השומן נשאר עוד מדובלל שיש למתוח). טיפול המסת שומן הוא מדוייק וממוקד והקרניים אף מעודדות ייצור מחודש של קולגן העוזר למיצוק של העור ומראהו הזוהר.

אחוזי ההצלחה בטיפול המסתץ שומן גבוהים ביותר ומטופלים רבים מדווחים כי הם מרוצים מאד מהתוצאות האסתטיות. כאשר הטיפול ממוקד מאד ומבוצע על אזור קטן יחסית, כמו הסנטר, התוצאות לא מאחרות לבוא וכבר אחרי טיפול או שניים ניתן לחוש בהן.