הצרת היקפים

להסיר את עודפי השומן ומהר - טיפול הצרת היקפים!

"הכריות באזור המותניים לא נעלמות והיקף הירכיים לא יורד, לא משנה כמה פעמים בשבוע אני עושה ספורט או כמה אני שומרת על הדיאטה..." 
הצרת היקפים הוא טיפול שתוצאותיו מהוות הגשמת חלום עבור נשים רבות המעוניינות להצר את ההיקפים ואינן מצליחות. כיום, הטיפול החדשני, הצרת היקפים, שאינו פולשני כמו שאיבת שומן, יכול לספק פיתרון לבעית עודפי המשקל הקטנים ולסייע בהגשמת החלום להעלימם. הטיפול עושה שימוש בטכנולוגיה של אולטרה סאונד בעוצמה נמוכה או בקרני לייזר ובפועל ממיס את תאי השומן העודף ומאפשר להם לצאת מהגוף באופן טבעי. בנוסף, ישנו ניתוח הצרת היקפים בו בבת אחת באמצעות שאיבת שומן עדינה שואבים את כל מצבור השומן.

מחפש מידע אודות הצרת היקפים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול הצרת היקפים
טיפול הצרת היקפים הוא, כאמור, טיפול המבוסס על טיפול המסת שומן. הטיפול אינו פולשני כניתוח שאיבת שומן ובמסגרתו נעשה שימוש בלייזר (קרני אולטרה סאונד) המתמקדת ברקמות השומניות באזור בגוף אותו מעוניינים להצר. ההליך, שמבוסס על תהליכים טבעיים בגוף, גורם להאצת חילוף החומרים בגוף, להמסת תאי השומן העודף ולעליה בקצב מחזור הדם. חשוב לציין כי ההליך מושתת על שינויים פיזיולוגים טבעיים שמתרחשים בגוף ומסייעים לשרפת שומן, רק שהוא מהיר הרבה יותר.

אלמנט נוסף של טיפול הצרת היקפים הוא העובדה כי הוא מסייע בשיפור מראה העור לאחר ההרזיה. פעמים רבות לאחר הרזייה מאסיבית נראה העור רפוי ואינו מתאים להיקפים החדשים, במסגרת טיפול הצרת היקפים מתחדש העור ומקבל מראה מתוח ורענן. הטיפול עושה כן על ידי ההאצה במחזור הדם שמאפשרת הזנה מוגברת של חמצן ומינרלים בדם ומביאה להתחדשות מהירה של רקמות העור.

טיפול הצרת היקפים בלייזר הינו טיפול שעומד בפני עצמו ואינו מצריך שילוב של תזונה נכונה ופעילות גופנית. יחד עם זאת שילוב שכזה כמובן ישפר את התוצאות והוא מומלץ.

כיצד טיפול הצרת היקפים עובד?
טיפול הצרת היקפים מתמקד ברקמת השומן ובצלוליט והוא דומה לטיפול המסת שומן. במסגרת הטיפול מגורים השרירים באמצעות תדר אלקטרוני, גירוי הגורם לחיזוק השרירים מצד אחד ולשריפת קלוריות מצד שני. הטיפול בלייזר משנה את מצב הצבירה של תאי השומן באזור הטיפול, מזעזע אותם וגורם לשומן להתפזר בפלזמת הדם, משם הוא מועבר לכבד, ומסולק מהגוף בהליך טבעי. ההקלה שיוצר הטיפול בעקבות המסת השומנים מגבירה את קצב זרימת הדם ועודפי השומן מתנקזים.

בפועל עושה הטיפול שימוש בטכנולוגיית אולטרה סאונד בעוצמה נמוכה או בגלי RF בעוצמה נמוכה, בשילוב עם מסאז' מכני. יעילותו של הטיפול היא בדיוק שלו וביכולתו לנקז בתהליך מואץ עודפי שומן מאזור ספציפי, ללא התערבות כירורגית פולשנית והוא שווה ערך לאימון טוב. טיפול מלא ונכון של הצרת היקפים יכול להוריד ארבע סנטימטרים ומעלה מההיקף.

אזורים בגוף בהם ניתן לטפל על ידי הצרת היקפים בלייזר והמסת שומן הם: הבטן, המותניים, הירכיים, הברכיים, הקרסול, הזרועות והישבן.

שיטה נוספת היא ניתוח הצרת היקפים - שיטה במהלכה עושים שימוש בשאיבת שומן עדינה וממוקדת לצורך שאיבת שכבת השומן מאזור הטיפול. שיטה זו אינה פולשנית, אינה משאירה צלקות ומבוצעת תחת הרדמה מקומית. היתרון המשמעותי בשיטה הוא שבתוך טיפול אחד מסירים את כל שכבת השומן ומקבלים את הגוף החטוב עליו חלמתם. השיטה מכונה - ניתוח הצרת היקפים BPL

התאמה לטיפול הצרת היקפים
הטיפול מתאים לכל מי שסובל משומן עודף בכמות קטנה יחסית, צלוליטיס וקווי מתאר שאינם מחמיאים לו. עבור אנשים הסובלים מבעיות עור, סוכר, מלחץ דם גבוה, מבעיות בבלוטת התריס, ממחלות זיהומיות ומבעיות בניקוז לימפתי או אנשים בעלי קוצב לב הטיפול אינו מומלץ.

הכנות לטיפול הצרת היקפים בלייזר
טרם טיפול הצרת היקפים בלייזר יש להיפגש עם הרופא המטפל. בפגישה יבדוק הרופא האם המטופל כשיר לעבור הצרת היקפים ולאחר מכן יקבע אזור הטיפול לפי בקשת המטופל. האזורים הפופולאריים בהם בוחרים מרבית המטופלים הם אזור הבטן, המותניים, הירכיים והישבן עם דגש על הצלוליט, הברכיים והזרועות.

במסגרת הטיפול שוכב המטופל על מיטת טיפולים כאשר המטפל עובר על אזור הגוף הנבחר עם מכשיר האולטרה סאונד. מגע המכשיר בעור גורם לתחושה קלה של עקצוצים, ויברציות וחימום קל של האזור המטופל, אך אין מה לחשוש מכוויות או צלקות (יש מטופלים שאפילו מדווחים כי המגע הזה נעים להם). הטיפול עצמו לוקח בין שעה לשעה וחצי ואינו מצריך התאוששות.

הצרת היקפים - התוצאות מיידיות!
כיוון שתוצאות הטיפול מיידיות, הן בתחילת הטיפול והן בסופו נמדדים ההיקפים של המטופל, כך שניתן להבחין ישר בהשפעת הטיפול ולקום ממיטת הטיפולים בהרגשה טובה, עם כמה גרמים פחות ועם דימוי עצמי גבוה. לטווח הארוך תוצאות משביעות רצון יושגו אך ורק על ידי חזרה על הטיפול, שימוש במכשיר מתאים ובאבחון מדויק של תאי השומן העודפים בגוף. שילוב של תזונה נכונה ואורח חיים בריא (שכולל פעילות גופנית) חשובים מאד ועוזרים לשמר את התוצאות.

טיפול הצרת היקפים ניתן לשוב ולעבור לפי הצורך על מנת לשמר את התוצאות. אולם, על מנת לחסוך בזמן ובכסף מומלץ כמובן להשתדל ולשמור על התוצאות שהושגו על ידי אימוץ אורח חיים בריא. לעיתים הידיעה כי ניתן לעשות שימוש בטיפול על מנת להרזות ללא מאמץ אינה מקדמת וחשב לדעת זאת. גם לדרך בה מרזים יש משמעות ושימוש בטיפולים במקום שינוי אורך החיים יכול להביא אתכם למקום בו תהיו רזים אך עייפים, חלשים או חסרים בויטמינים. את השימוש בטיפול כמשמר מומלץ לעבור רק אחת לתקופה ארוכה ובאופן כללי להעזר בו בעיקר כנקודת פתיחה להרזיה.

מי שעבר טיפול הצרת היקפים מדווח על התוצאות המהירות ועל התחושה הטובה שמעניק הטיפול. הגוף שהופך לחטוב יותר מאפשר למטופלים לרכוש מערכת בגדים חדשה וליהנות ממראה גופם. הצרת היקפים כיוון שאינה משאירה צלקות או סימנים על העור נחשבת לטיפול אסתטי ביותר ובעל ביקוש רחב. מה עוד שהטיפול מביא למיצוק העור כתופעת לוואי. 

הקלות בה ניתן להשיל ממשקל הגוף ומתאי השומן המיותרים, תוך חיטוב בסיסי של הגוף מפתה ביותר וגורמת לרבים להתאהב בטיפול.

מחיר הטיפול
החלק הבעייתי מבחינת מטופלים רבים הוא החלק של עלות הטיפול. הצרת היקפים אינה זולה והמחיר לסדרת טיפולי ירכיים ינוע בין 4,560-5,040 שקלים, ולסדרת טיפולי בטן בין 2,980-3,640 שקלים.