הצרת היקפים בחיפה

מעוניינת לחטב את הגוף בקלות וללא מאמץ? הצרת היקפים היא הדרך!

אנשים רבים מתמודדים עם בעיה של השמנה ועם משקל עודף קל ובינוני שפעמים רבות נוטה להיתקע באזורים בגוף מהם קשה במיוחד להסיר את תאי השומן. אזורים אלו שקשים לעיצוב וחיטוב הם בעיקרם אזור המותניים, הירכיים והזרועות. טיפול הצרת היקפים נועד לסייע לאותם אנשים שאינם מצליחים להסיר לבדם את השומן העודף. הטיפול החדש בשוק מציע פתרון כמעט מושלם לבעיה.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול הצרת היקפים
טיפול הצרת היקפים הוא טיפול מתחום האסתטיקה הרפואית שברובו אינו פולשני, אלא עובד על התאי השומן ממקור חיצוני לגוף. ישנם טיפולי הצרת היקפים שאינם טיפולים פולשניים ועליהם אף יש דיווחים שהם נעימים במידת מה. טיפולים אחרים משלבים גם פן פולשני (אך לא ניתוחי) והם נחשבים לטיפולים יעילים ביותר. במהלך כלל טיפולי הצרת היקפים נעשה שימוש בקרן לייזר המכוונת על האזורים בהם נמצאים עודפי השומן ובעזרת אנרגיית חום הורסת את תאי השומן לצמיתות. בו בזמן נעשה על העור מעין מסאג' שמעודד את זרימת הדם ואת פינוי תאי השומן ההרוסים במסגרת מערך פינוי הפסוולת הטבעי של הגוף.

הטיפול מיועד למי שמסת תאי השומן העודפים בגופו אינו גדולה ואינה מצריכה טיפול פולשני יותר ועמוק יותר כניתוח שאיבת שומן. המטופלים בהצרת היקפים נהנים מחיטוב הקימורים בגופם באופן הדרגתי אך רציף, כאשר תאי השומן שנהרסו במהלך הטיפול אינם חוזרים עוד, כך שטיפול זה נותן מענה לצמיתות.

מובן שהרופאים ממליצים לשלב את הטיפול עם דיאטה מאוזנת ועם פעילות ספורטיבית קבועה שתחזק את השרירים ותחטב את הגוף גם מבפנים. מי שלא ישלב אורח חיים בריא יותר, ולא באופן סמלי, יגלה שהטיפול אומנם מסיר את עודפי השומן הקטנים, אך אלו חוזרים ומתיישבים להם באזורים אחרים בגוף בהם לא נהרסו תאי השומן.

ההתאמה לטיפול מתבצעת בקליניקות המציעות אותו, שם בודק הרופא הפלסטי את מדד ה-BMI של הפונה ובוחן את האזורים מהם הוא מעוניין להסיר את תאי השומן. מרבית הפונים נמצאים מתאימים לטיפול ועוברים אותו בהצלחה.

הצרת היקפים בחיפה
טיפול הצרת היקפים בחיפה, כמו גם במקומות אחרים ברחבי הארץ מיועד למי שמתמודד עם עודפי משקל קטנים ומעצבנים שנשארו באזורים אסטרטגיים ואינם מוכנים להיעלם. עבור אנשים אלו, שניסו כל דיאטה ופעילות ספורטיבית, כולל הליכה ברגל של העלייה מהדר אל הכרמל, הפתרון של הצרת היקפים בה ממש בהזמנה.

בחיפה, ניתן לעבור טיפול הצרת היקפים בקליניקות, במרפאות ובמרכזים הרפואיים שנפתחו על ידי מנתחים פלסטיים וקוסמטיקאיות מורשות. אין הכרח כי את הטיפול, בשיטה שאינה פולשנית, תבצע קוסמטיקאית רפואית מורשת, אך מומלץ לבדוק את ההסמכה שלה וניסיון הטיפול שלה עם המכשיר.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצרת היקפים בחיפה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.