הצרת היקפים בטכנולוגיית ELOS

מכשיר Vela Smooth

VelaSmooth או בקיצור Vela הוא מכשיר חדש וחדשני לטיפול המסת שומן והצרת היקפים אשר עושה שימוש באנרגייה משולבת של אור ורדיו. השילוב בין שני סוגי האנרגיות מביא לתוצאות טיפול משופרות גם בבעיית צלוליט.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בטכנולוגיית ELOS?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ELOS שילוב של אנרגיית אור ורדיו
כאמור, מכשיר VelaSmooth הפופלארי בארץ משלב בין אנרגיית אור לאנרגיית רדיו (ELOS) לצורך טיפולי הצרת היקפים. למעשה, המכשיר עושה שימוש בטכנוליית RF, שהינה אנרגיית רדיו, טכנולוגיית אינפרא אדום ושימוש בוואקום על אזור הטיפול. השילוב מקנה למכשיר מספר יתרונות טיפוליים שכן השילוב מביא לא רק לתוצאות בתחום הצרת ההיקפים אלא גם לשיפור במראה העור ופתרון לבעיית צלוליט.

המכשיר המתוחכם מאפשר למטפל שליטה במאפיינים רבים אשר כמובן משפרים את התוצאות:
1. שליטה באורך הגל שמקורו באנרגיית אור (טווח האינפרא אדום) - זה הגל שמאפשר חימום חיצוני של הרקמה והכנה של המקום להמשך הטיפול.

2. שליטה באנרגיית רדיו מונחית (RF) - שליטה באורך הגל ומיקוד שלו באזורים בהם יש צורך בטיפול או במעבר נוסף.

3. כיוונון מדוייק וממוקד של אלקטרודות שמעבירות אנרגיה לעומק משוער של 15 מ"מ ופוגעות בתאי השומן עד להריסתם.

השפעת טיפול בטכנולוגיית ELOS
מכשיר ה- Vela Smooth הוא בעל השפעה סימולטנית על עור שמראהו החיצוני ומבניהו הפנימי אינו אחיד. המכשיר מחדיר את האנרגיה לפנים הרקמה, במיקום עמוק דיו על מנת ליצור שינוי משמעותי. האנרגיה המשולבת, ELOS, עוברת בין 3-15 מ"מ פנימה לתוך השכבה התת עורית ומתחת לפני השטח של העור והיא שמביאה לשינוי העמוק בתוצאות. 

בנוסף, וכפי שכבר נכתב קודם לכן מלבד הצמצום הניכר בהיקפיםהטיפול גם מסייע להיפטר מצלוליט אשר קיים באזור הטיפול. הדבר מתרחש בשל עלייה בתדירות המטבוליזם של הדם באזור הטיפול והמסה של גושי שומן שזרם הדם הגובר מסלק אותם וומביא להיווצרות רקמה אחידה, חלקה ואלסטית של העור, ללא הגבשושיות המציקות. 

מחקר על שימוש בטכנולוגיית VelaSmooth לטיפול הצרת היקפים וצלוליט
מחקר שנערך על 15 פציאנטיות, נשים בנות הגילאים 25-64, בחן את תגובת גופן ותוצאות הטיפול בטכנולוגיית VelaSmooth לטיפול בהצרת היקפים וצלוליט. הנחקרות היו בעלות עודפי שומן שונים ובאזורים שונים וכן מידת בעיית הצלוליט לא הייתה זהה.

במהלך הניסוי עברה כל אישה שמונה טיפולים בני 40 דקות, במכשיר VelaSmooth , שניים בכל שבוע למשך 4 שבועות. תוצאות הניסוי הסתמכו על שתי מדידות של היקך המותן והיקף הירכיים של כל אישה, האחת לפני תחילת הטיפולים והשנייה לאחר סיום הטיפולים. כל מדידה נעשתה על ידי נסיין אחר אשר לא ידע מה היו היקפיה של האישה קודם לכן וכן לא ידע מה הטיפול שעברה, אם בכלל (מדידה עיוורת).

ניכר כי כל הנחקרות הראו שיפור במראה הצלוליט שבאזורי הטיפול וכן הצרת היקפים באזור המותן. בממוצע השיפור במראה הצלוליט ובחומרת הבעייה היה של 65%. היקף המותניים שופר בממוצע בהסרה של 3.2 סנטימטרים וכל הנחקרות דיווחו כי חשו בהידוק של העור. לא נרשמו תופעות לוואי במהלך הניסוי והמרבית הנחקרות אף דיווחו שנהנו מהטיפול.

חשוב לציין שהניסוי טרם הגיע לסיומו ועדיין עוקבים אחרי הנחקרות על מנת לראות האם היה שינוי בתוצאות שהתקבלו והאם חזרה תופעת הצלוליט.