הצרת היקפים בירושלים

הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים הוא הטיפול החם והטרנדי ביותר בעולם האסתטיקה הרפואית. כל מי שמעוניין להשיל עודפי שומן קטנים ובינוניים ואינו רוצה בטיפול שאיבת שומן שהינו פולשני פונה כיום לטיפול הצרת היקפים.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

הצרת היקפים
טיפול הצרת היקפחם הוא גם הטיפול אליו מכוונים מנתחים פלסטיים רבים וקליניקות שונות המציעות טיפול כלשהו, דוגמת שאיבת שומן ללא ניתוח. טיפול הצרת היקפים, דומה במהותו לטיפול המסת שומן, שכן הטיפול מתמקד בהמסה של תאי השומן העודפים מבלי שמתקיים הליך פולשני כלשהו. 

במסגרת הטיפול ממיסים את תאי השומן באמצעות דרכים שונות כקרני רדיו ולייזר ובו בעת מעסים את האזור ומסייעים לגוף להיפטר מפסולת זאת, אותם תאי שומן מומסים, באופן טבעי דרך מערכת סילוק הפסולת הפיזיולוגית.

האזורים בגוף בהם מטפל טיפול הצרת היקפים הם רבים, אך המוקד הוא בדרך כלל על אזור הבטן והמותניים, הירכיים והזרועות. כמו כן, אנשים המעוניינים להסיר שומן מאזור הסנטר עושים זאת באמצעות טיפול הצרת היקפים.

הצרת היקפים בירושלים
מי שמעוניין לעבור טיפול הצרת היקפים בירושלים יכול לעשות זאת באחת מהקליניקות הרבות המציעות את הטיפול. חלק מהקליניקות הן של קוסמטיקאיות רפואיות המוסמכות גם הן לביצוע הטיפול, אך מומלץ בכל אופן לבדוק את ההכשרה וההסמכה של המקום טרם תחילת הטיפול.