הצרת היקפים במרכז

מעוניין להיפטר משומן עודף ללא ניתוח? טיפול הצרת היקפים!

מי לא רוצה להיראות טוב? לא נראה שיש בעולם המערבי אדם שלא באמת אכפת לו איך הוא נראה. אידיאל היופי דורש מאיתנו להיות חטובים ובמידות הנכונות, דבר שלא פעם הוא קשה עד קשה מאד להשגה לאדם הממוצע. אנשים רבים שאינם מצליחים להרזות לבד או לחטב אזורים מסויימים בגופם פונים לטיפול הצרת היקפים. טיפול הצרת היקפים עושה שימוש בטכנולוגיות חדשניות ביותר המסייעות לעיצוב וחיטוב הגוף תוך מינימום פולשנות.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הצרת היקפים
מטרת הטיפול, ממש כפי שמצביע עליה שמו היא - הצרת היקפים וחיטוב אזורים שונים בגוף. מדובר על המסה ממוקדת של תאי שומן, תוך עיסוי העור באזורים בהם קשה במיוחד לרזות ולהיות חטובים. הטיפול מיועד לאנשים בעלי עודף משקל קל עד בינוני, מה שהופך אותו לטיפול שמתאים לאנשים רבים. בכל שנה מתפתחות שיטות קליניות חדשות, בטוחות ויעילות להצרת היקפים ומחליפות את קודמותיהן.

באופן כללי בעיות משקל הן מהבעיות שמטרידות את מספר האנשים הרב ביותר בעולם המערבי ולכן הפתרונות שמוצעים בתחום ממשיכים להתפתח כל הזמן. טיפול הצרת היקפים הוא מהטיפולים החדשים בשוק והוא מבטיח שיפור מיידי ולאורך זמן במראה הגוף והיקפיו, וכל זאת עם פולשנות מינימאלית שאינה משאירה צלקות וללא צורך בלקיחת ימי מחלה לצורך החלמה.

הצרת היקפים במרכז
כאשר יוצאים לרחוב וכל מי שרואים מסביב הם אנשים יפים, מטופחים, רזים וחטובים קשה להישאר אדישים, ולא לרצות גם. אחד הדברים שמאפיינים את אזור מרכז הארץ בכלל, ואת תל אביב בפרט, הוא כמות ה"אנשים היפים" שמציפים את האזור. כל אזור המרכז מהווה משיכה לאנשים שאוהבים ומשקיעים ביופי, אסתטיקה וטיפוח, הכל על מנת לראות ולהראות. כיוון שכך, אין זה מפתיע שקליניקות, מנתחים פלסטיים ומכונים רפואיים מציפים את תל אביב ומציעים שלל טיפולים לקהל הרחב. טיפול הצרת היקפים הוא אחד מהטיפולים הללו, ועם השנים הוא הופך פופולארי יותר ויותר.

עבור מי שסובל מעודפי שומן קטנים או בינוניים ואינו מעוניין בטיפול פולשני זה הזמן לעשות סקר שוק ולברר על טיפול הצרת היקפים שמוצע בקליניקות השונות. מעבר להפחתה בהיקפים הטיפול גם ממצק את העור ומעודד אותו להתחדשות, כך שהרווח ממנו כפול. 
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצרת היקפים במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.