הצרת היקפים במכשיר בלה קונטור

בלה קונטור- דרך חדשנית להצרת היקפים

היום אנחנו רוצים שהכול יגיע אלינו בלי מאמץ ובמהירות, בעיקר כשמדובר במראה החיצוני. למזלנו, בזכות פיתוחים טכנולוגיים בתחום הצרת היקפים החלום יכול להתגשם בקלות, ובעזרת מכשיר ישראלי בשם בלה קונטור, ניתן לסלק את מעטפת השומנים, לפרק את תאי השומן העודף ולזכות במראה חטוב יותר.

מחפש מידע אודות הצרת היקפים במכשיר בלה קונטור?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הצרת היקפים עם בלה קונטור
בלה קונטור הוא מכשיר שפותח בישראל ונועד להפחית את כמות השומן שהצטבר בגוף. המכשיר עושה שימוש באולטרסאונד (גלי קול) על מנת להמיס את תאי השומן ובסופו של דבר מביא ל- הצרת היקפים. היתרון של שיטת בלה קונטור להצרת היקפים הוא בעיקר בכך שהוא חוסך את ההליך הפולשני של שאיבת שומן. אם בעבר היה צריך להתאשפז, לעבור הרדמה והליך כירורגי, היום אפשר בזמן מועט, בלי סיבוכים מיותרים ובקלות לקבל את אותה תוצאה של שאיבת שומן.

הטכנולוגיה של מכשיר בלה קונטור מבוססת על גלי קול- אולטרסאונד. ברפואה נעשה שימוש בגלי קול על מנת לטפל באבנים בכליות וזאת כיוון שהגלים יכולים להיות מכוונים לפגוע באזור ממוקד אחד, ללא פגיעה באברים שמסביב. בלה קונטור משתמש באותו עיקרון של גלי קול בכדי לפגוע בתאי שומן. גלי הקול עוברים את שכבת העור ומתמקדים על שכבת השומן בלבד, כך שאין פגיעה בעור או ברקמות שמתחת לשכבת השומן.

לאחר שתאי השומן נפגעים על ידי גלי הקול הם נהרסים והגוף מפנה אותם באופן טבעי כאילו היו הפרשות. כך, שבשבועיים אחרי שנהרסו תאי השומן בטיפול בבלה קונטור הם עוברים דרך הדם אל הכבד ומשם הגוף משתמש בהם לדברים אחרים.

טיפול הצרת היקפים בלה קונטור - בטיחות ויעילות
טיפול בלה קונטור להמסת שומן והצרת היקפים עבר מספר מחקרים קליניים על מנת לבדוק את יעילותו ובטיחותו. המחקרים בדקו את מידת ירידת השומן ותפקודים נוספים כמו כבד ושומנים בדם. לאחר שהוכחה יעילותו של הטיפול בבלה קונטור, הוא קיבל אישור של משרד הבריאות הישראלי ועם הזמן קיבל המכשיר אישור של ה- FDA, מנהל התרופות והמזון האמריקאי וה- EMEA המקביל האירופאי שלו.

למכשיר ישנה מידה גבוהה של אחוזי הצלחה- בין תשעים לתשעים וחמשה אחוז. חמשת האחוזים הנותרים כוללים בתוכם מטופלים בעלי שכבת שומן מוצקה, אשר עבורם משלבים עיסוי וגלי רדיו על מנת לשפר את חילוף החומרים בשכבת השומן וכן אנשים בעלי עודף משקל רב.

טיפול הצרת היקפים בבלה קונטור - הליך
הצרת היקפים בבלה קונטור מתחילה בפגישת ייעוץ ואבחון, שלאחריה, אם מתאימים, מתחילים בטיפול הנמשך על פני מספר פגישות (בין 6-10). כל פגישת טיפול בבלה קונטור אורכת בערך כארבעים דקות שבמהלכן עוברים על המקומות הרצויים בגוף עם המכשיר שנראה כמו מכשיר אולטרא סאונד. בסיום הפגישה חוזרים המטופלים לביתם, כאשר לאחר הפגישות הראשונות יש להקפיד על פעילות גופנית. לאחר כמה מפגשים ניתן להבחין בהפחתה בכמות השומן.