הצרת היקפים בצפון

חושבת על הצרת היקפים ומתגוררת בצפון?

אנשים בעלי משקל עודף יש בכל הארץ. משקל עודף קל עד בינוני הוא אולי המגפה הרצינית ביותר של העולם המערבי. תאי שומן עודפים ממוקדים פעמים רבות באזורים בגוף בהם הם יכולים להוות מטרד אמיתי, שכן קשה להוריד אותם, גם בדיאטה מאומצת. טיפול הצרת היקפים החדש והטרנדי מסייע לפתרון הבעיה ולהפחתה במשקל העודף באזור המותניים, הישבן, הסנטר, זרועות הידיים ועוד.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הצרת היקפים
טיפול הצרת היקפים הוא טיפול במהלכו שוכב המטופל בעוד קרן לייזר מופעלת מעליו ומתמקדת באזור בגוף בו ישנה הצטברות של תאי שומן עודף אותם מעוניין המטופל להעלים. קרן הלייזר ממיסה, הורסת ומפרקת את תאי השומן העודף, וזאת על מנת שיוכלו לצאת מהגוף באמצעות מנגנון הסילוק הטבעי של הגוף, ומעל לכל שיצאו מהגוף והשפעתם על המראה החיצוני תעלם. תאי השומן שנהרסו אינם יכולים להתרבות או לחזור, ולפיכך הטיפול מעלים אותם ואת העודפים הקטנים אחת ולתמיד.

טיפול הצרת היקפים נחשב לטיפול פשוט וקל והחשוב מכל, הוא אינו פולשני. הטיפול נעשה ללא הרדמה והוא אינו כואב או מציק, כאשר ישנם מטופלים שמדווחים אפילו על נעימות חמימה שמייצרת הקרן. בכל סיום טיפול ניתן לראות הצרה של ההיקפים בכמה מילימטרים, ואת סדרת הטיפולים ניתן להמשיך עד שהמטופל מרוצה מהמראה.

הטיפול מעניק פתרון לאנשים שאינם מעוניינים לעבור ניתוחים פלסטיים פולשניים יותר כניתוח שאיבת שומן, אך מנגד גם אינם מצליחים להתמודד לבדם עם מצבורי השומן העודף. העובדה שניתן לעבור את הטיפול ולשוב ישירות לשגרת היום מעניקה לו יתרון נוסף ומשמעותי - אף אחד לא צריך לדעת על הטיפול ולא צריך לקחת עבורו ימי מחלה לצורך החלמה. 

הצרת היקפים בצפון
טיפול הצרת היקפים החם והטרנדי הוצע עד כה בעיקר בתל אביב, וכיום, ניתן לעבור את הטיפול בעשרות קליניקות מובילות ובעלות שם ברחבי הארץ ובאזור הצפון.

טיפול הצרת היקפים יכולות לבצע גם קוסמטיקאיות מוסמכות (ויש לבדוק את הסמכתן) מה שאפשר למכונים רבים בצפון להכניס את הטיפול ל"תפריט" הטיפולים שהם מציעים. מומלץ בכל אופן, ובכל טיפול ככלל, לבדוק את הסמכתו של הרופא או הקוסמטיקאית הרפואית, טרם עוברים אותו.