הצרת היקפים בשיטת סמרטליפו

שאיבת שומן ללא ניתוח

שיטת הסמרטליפו להצרת היקפים והמסת שומן הינה אחת השיטות המתקדמות ביותר בתחום, ויש אומרים שגם היעילה ביותר בתחום. השיטה עושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר, כאשר המכשיר יוצר מקור אור מדוייק, ממוקד ועוצמתי הפוגע בתאי השומן באופן בטוח. השיטה היא המתחרה המובילה בניתוח שאיבת שומן המסורתי ומסייעת למטופלים בעלי עודפי שומן להיפטר מהם.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בשיטת סמרטליפו?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הצרת היקפים והמסת שומן בשיטת סמרטליפו
כאמור, יש האומרים שמכשיר הסמרטליפו הוא המכשיר הבטוח והיעיל ביותר להצרת היקפים הנמצא היום בשוק. הטיפול בשיטה זו מבוסס על טכנולוגיית הלייזר, כאשר בפועל מכשיר הסמרטליפו מכוייל באופן כזה שהוא מסוגל לבצע המסת שומן משכבות העור העליונות. קרן הלייזר שפולט המכשיר חודרת את העור, פוגעת בתאי השומן ומפרקת אותם עד שהם הופכים למעין חומר שומני אותו מוציא המנתח באמצעות חתכים זעירים ועדינים בעור.

החדשנות שבשימוש בקרני לייזר לצורך הליך הצרת היקפים הוא שהחיתוך של קרני הלייזר מביא לכך שבסיום הטיפול האזור המטופל הרבה פחות כואב, חבול, נפוח ומדמם, מאשר לאחר ניתוח שאיבת שומן קלאסי. 

בנוסף, מחקרים מבוקרים אשר נעשו על מטופלים אשר עברו את ההליך הראו כי לאחר הפרוצדורה מעט מאד שומן, אם בכלל, חוזר ונקלט באזורי הגוף אשר טופלו. 

הליך הצרת היקפים והמסת שומן בלייזר
כפי שניתן להבין מהכתוב, שיטת סמרטליפו לצורך המסת שומן בלייזר הינה שיטה פולשנית באופן מינימאלי, אשר מתבצעת תחת הרדמה מקומית ומאפשרת למטופלים להינות מהעלמה של השומן העודף תוך זמן קצר ולטווח ארוך. 

המסת שומן בלייזר, בשונה מניתוח שאיבת שומן, אינה מחייבת כי מי שיעביר את הטיפול יהיה מנתח פלסטי, והיא יכולה להתבצע על ידי כל רופא אשר עבר הסכמה על המכשיר (ההסמכות מוענקות באיטליה, ארץ מוצאו של המכשיר).

טיפול סמרטליפו אורך לא יותר משעה שאחריה מלווה המטופל לחדר התאוששות. עוד באותו היום הוא משוחרר, לא לפני שרואה אותו רופא אשר בודק אותו ונותן לו הוראות טיפול להמשך, באותם פצעים קטנים שנותרו על העור. זמן ההחלמה מהטיפול קצר ביותר ומרבית המטופלים שבים לשגרת יומם כבר לאחר יומיים מנוחה.

שיחרור לאחר הטיפול
עם סיום הטיפול המטופל מועבר לחדר התאוששות ובממוצע שעתיים אחר כך הוא משוחרר לביתו. המלצת הרופאים היא להביא מראש תרופה לשיכוך כאבים (דוגמת אופטלגין), שכן למרות ההתאוששות המהירה הגוף עודנו פצוע וכואב ומומלץ להיות מוכנים לכך. 

עם השחרור גוף המטופל חבוש בתחבושות לחץ (כמו אחרי ניתוח שאיבת שומן) שהן קריטיות לתהליך ההתאוששות. מטרתן של התחבושות הוא ללחוץ על הפצעים על מנת שיתאחו יפה וכן הן מעודדות החלמה מהירה, שכן הרקמות אינן זזות ואינן נפתחות. על מנת לסייע לפעולת ההחלמה על המטופל להימנע מתנועות חריגות או עיסוק בפעילות ספורטיבית, כמו כן יש איסור על נטילת תרופות מדללות דם ומומלץ להפסיק לעשן ולהימנע גם מעישון פאסיבי.