הצרת היקפים בתל אביב

השומן העודף מפריע לך? זה הזמן לטיפול הצרת היקפים!

יש לך שומן עודף במקומות אסטרטגיים וזה מפריע לכם? אתם לא מצליחים להוריד אותו לבד? רק שתדעו שאתם בחברה טובה. זו אומנם לא נחמה ואולי גם לא חצי, אבל המגפה של העולם המערבי בשנים האחרונות היא השמנה וטובי המוחות עובדים על דרכים לסייע לפרט להוריד במשקל ולשמור על משקל יציב נגד כל הפיתויים הקיימים. עודפי משקל קלים ובינוניים שממוקמים באזור דוגמת הבטן, הירכיים, הישבן והזרועות מהווים אתגר גדול וקשה, ובתחום האסתטיקה הרפואית נוצר במיוחד עבורם טיפול במהלכו ניתן להרוס את תאי השומן באופן ממוקד וללא ניתוח, טיפול זה הוא הצרת היקפים.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול הצרת היקפים
מי שתמודד עם עודף משקל קל עד בינוני יכול להתחבר בקלות לתחושת התסכול שהוא חש כאשר עודפי משקל אלו מסרבים להעלם. בניגוד לעודף משקל גדול שבו במידה ועושים דיאטה משמעותית ניתן לחוש בתוצאות כמעט באופן מיידי, כאשר מדובר בעודפי משקל קטנים הם לרוב 'נתקעים' במקומם זמן רב מאד וקשה מאד להסירם, גם במאמץ גדול המשלב הן דיאטה והן פעילות גופנית ממוקדת וסדירה.

טיפול הצרת היקפים הוא הבשורה לכל המתמודדים עם עודפי משקל קטנים שנתקעו אצלם באזורים אסטרטגיים וממענים להיעלם. טיפול הצרת היקפים מתמקד בכל פעם באזור אחר בגוף, לפי בקשת המטופל, ובמהלכו ממיסים את אותם תאי שומן עודף באמצעות אנרגיה, חימום ועיסוי, ובמקביל מעודדים את זרם הדם ומערכת סילוק הפסולת הטבעית של הגוף לעשות את עבודתה ולסלק את שיירי תאי השומן ההרוסים.

טיפול הצרת היקפים הוא לרוב טיפול אסתטי חיצוני בלבד, ללא התערבות כירורגית, אך ישנן שיטות המשלבות בין הצרת היקפים לשאיבת שומן ושם כבר נכנס אלמנט של פעולה פולשנית, בעת ששואבים החוצה את תאי השומן ההרוסים. כיום מתפתחות שיטות נוספות לטיפול הצרת היקפים שנחשבות יעילות ובטוחות.

טיפול הצרת היקפים פותח דלת לכל מי שנמצא בטווח בין תחושה טובה עם מראה גופו אך עדיין עומל קשות לחטב אותו, לבין מי שמתמודד עם עודפי שומן שנמצאים בגבול התחתון של האישור למעבר ניתוח שאיבת שומן. מדובר באותם אנשים שנמצאים באמצע - בטווח בין קבלת גופם עם חסרונותיו לבין בעלי מראה שמנמן שעדיין לא מוגדרים כ"שמנים". עבור אותה אוכלוסיה לא הוצע עד היום פתרון אסתטי מתחום הרפואה הפלסטית או האסתטיקה הרפואית, וכעת עם פיתוח טיפול הצרת היקפים הם יכולים להינות גם הם מטיפול קליל ובטוח בעל תוצאות מוכחות.

מי שיחליט להתחיל בטיפול הצרת היקפים מוטב שידע שעליו לקחת בחשבון סדרה של מספר טיפולים עוקבים לצורך קבלת מראה אידיאלי. אומנם כבר בסיום הטיפול הראשון ניתן לראות תוצאות של הפחתה בכמה מילימטרים בהיקף האזור שטופל, אולם על מנת להגיע לתוצאות משמעותיות יש צורך בטיפולים נוספים. כמו כן, ההמלצה היא תמיד לשמור במקביל לטיפול גם על דיאטה מאוזנת ופעילות גופנית.

טיפול הצרת היקפים בתל אביב
בתל אביב ישנן עשרות קליניקות, מכונים רפואיים וקוסמטיקאיות רפואיות מוסמכות המציעים את הטיפול. מומלץ לפנות אל הקליניקות השונות ולקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות לצורך קבלת ההחלטה על המקום הנכון עבורכם. חשוב לבדוק שהקליניקה ורופאיה קיבלו הכשרה מקצועית לטיפול ועברו הסמכה לשימוש במכשירים המשמשים להמסת תאי השומן ולעיסוי העור והמרצת זרם הדם. כמו כן, ככל שלרופא ניסיון רב יותר הוא יהיה בעל יכולת טובה יותר לצפות מראש כמה טיפולים ידרשו על מנת להגיע תוצאות שמצופות על ידי המטופל.

מטופלים שעברו את הטיפול מדווחים כי כבר לאחר טיפול ראשון הם יכלו לראות את התוצאות, מה ששיפר את תחושתם הטובה ונתן להם מוטיבציה להמשך הטיפול ולשמירה על הגזרה שהתקבלה. בנוסף, ולא פחות חשוב הם מדווחים שלטיפול אין תופעות לוואי משמעותיות והוא אינו מתנגש עם שגרת היום, כך שניתן לקבוע אותו כמעט בכל זמן פנוי ולשוב אחריו לעיסוקים השונים, בין אם מדובר בעבודה או בהליכה לים ולפאב.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצרת היקפים בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.