הצרת היקפים בטכנולוגית RF ו- EMS

הצרת היקפים

אנשים רבים סובלים כיום מהשמנת יתר או מעודף שומן. הבעיה נובעת ממחסור בפעילות גופנית, משהייה מרובה במשרדים, אכילה שאינה מסודרת וצריכת מזונות בעלי ערך תזונתי נמוך. יחד עם זאת העלייה בהשמנה ברחבי העולם עודנה מלווה בתפיסת יופי הכוללת בחובה רזון וגוף חטוב. איך מגשרים על הפער?
מחפש מידע אודות הצרת היקפים בטכנולוגית RF ו- EMS?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול הצרת היקפים
בעשור האחרון התפתח טיפול חדשני בטיפול בהשמנת יתר קלה עד בינונית וסילוק תאי השומן ללא צורך בפעילות גופנית מאסיבית ושמירה על תזונה נכונה. טיפול הצרת היקפים עושה שימוש בטכנולוגיית המסת שומן, ובפועל, המכשירים באמצעותם מקיימים את הטיפול שולחים אל עבר רקמות העור התחתונות גלי אנרגיה אשר מפרקים את תאי השומן ושולחים אותם לזרם הדם לצורך סילוק מהגוף.

טיפול הצרת היקפים נותן מענה לאלו שאינן מסוגלים להתמיד בפעילות גופנית ושמירה על תזונה מאוזנת, או למטופלים אשר ניסו דיאטות רבות ומנסים לשמור על סדר פעילות גופנית קבוע ובכל זאת אינם זוכים לתוצאות המשביעות רצון לטעמם. הטיפול אשר עבר שינויים ופיתוחים רבים במהלך העשור האחרון זמין ונגיש היום לקהל הרחב, במחירים ריאליים.

הצרת היקפים בטכנולוגית RF ו- EMS
תחום הצרת היקפים הינו תחום רחב אשר נעשה בו שימוש במגוון של מכשירים ושל טכניקות, החל מרטט (אנרגייה קינטית), דרך עיסוי, קרני לייזר ואפילו שימוש בקרני אולטרה סאונד. הטיפולים כולם מאופינים בעובדה שהם נטולי כאב ומקנים תוצאות מהירות ולטווח ארוך.

טיפולי הצרת היקפים המסתמכים על שיטת RF ושיטת ה- EMS הינם טיפולים העושים שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו המעניקה הצרת היקפים ארוכת טווח לצד חיטוב של אזורי הגוף המטופלים. הטיפול אינו פולשני ומתאים כמעט לכל מועמד החפץ בכך.

בנוסף, טכנולוגיית גלי רדיו מאפשרת לצד סילוק תאי השומן וחיטוב הגוף גם עידוד של הגוף לחדש את מלאי וייצור קולגן בעור. הקולגן הינו חומר טבעי אשר ממלא את העור, מגמיש אותו ומקנה לו מראה צעיר וחיוני. ככל שאנו מתבגרים הייצור שלו פוחת והעור נראה רפוי יותר וחסר גמישות. הייצור המחודש של הקולגן למעשה מחדש גם את העור ומראהו. 

הצרת ההיקפים ממריצה את מחזור הדם כך שתהליך ניקוי הפסולת והרעלים בגוף מואץ ומשפר גם הוא את מראהו החיצוני של העור ואפילו יכול להעלים בעיה של צלוליט.

טיפולי EMS טיפולים אלו הם למעשה פעולה משלימה לטיפול הצרת היקפים RF ומה שהם עושים זה לכווץ באופן מבוקר את שרירי השלד, מה שמביא לחיטוב אזור הטיפול לצד העובדה שהשומן נעלם ממנו.

אזורי טיפול הצרת היקפים
שכבות השומן העודף נאגרות במספר אזורים מועדים לכך בגוף. הראשון, שעליו חושבים מרבית המטופלים הוא אזור הבטן והמותניים, אולם מלבדו ישנם עוד מספר אזורים בהם ניתן לטפל באמצעות הצרת היקפים בשיטת RF ו- EMS בינהם אזור הגב, הירכיים והישבן וכן אזור הסנטר.

תדירות טיפולי הצרת היקפים הינה בין 8 ל- 10 טיפולים אשר מתבצעים אחת לשבוע. תוצאות הטיפולים הן לטווח ארוך, אולם לעיתים לאחר כמה שנים יש לחזור לצורך טיפולי השלמה או למען עבודה על איזורי גוף אחרים בשל שינויים גופניים שהתרחשו.