הצרת נרתיק בתל אביב

ניתוח הצרת נרתיק

נרתיק האישה הוא אזור גמיש, ובזמן הריון ולידה הוא מתרחב מתוך מטרה להקל על הלידה ולאחר מכן לחזור לרוחבו המקורי. אולם, המתיחה וההתרחבות הגדולה אינן מאפשרות לו תמיד לחזור למצבו המקורי, מה שמוביל למספר בעיות בהן צניחת קירות הנרתיק ובריחת שתן ובעיות בעת קיום יחסי מין, שכן רוחבו החדש של הנרתיק אינו מאפשר חיכוך אופטימאלי.
מחפש מידע אודות הצרת נרתיק בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הצרת נרתיק
נשים שסובלות מהתרחבות הנרתיק מדווחות בין היתר על פגיעה בהנאה המשותפת שלהן ושל בן זוגן בזמן קיום יחסי מין, עקב היעדר החיכוך. הנרתיק הרחב אינו חוזר לקוטרו המקורי וההתאמה בין אבר המין הזכרי לזה הנשי נפגמת. היעדר חיכוך פוגע הן בתחושת ההנאה של הגבר והן בזו של האישה. בנוסף, מעבר לבעיה הבין אישית שמייצרת התופעה היא יכולה להוות גם מטרד מבחינה רפואית. התרחבות הנרתיק יכולה להעיד על פגיעה ברצפת האגן ולהביא לבריחת שתן.

מדוע הנרתיק מתרחב?
נרתיק רחב הוא תופעה המתרחשת לאחר שהאישה עוברת מספר הריונות ולידות בהם מתרחב הנרתיק שלה ושרירי האגן והבטן התחתונה נחלשים. בנוסף, התופעה מובילה גם לצניחת קירות הנרתיק ואינה מאפשר לו לחזור לרוחבו המקורי. את התופעה ניתן לצמצם על ידי פעילות גופנית קבועה טרם הכניסה להריון ובעת ההריון דוגמת פילאטיס או יוגה המחזקת את שרירי האגן והבטן התחתונה.

טיפול בהתרחבות הנרתיק
הטיפול הרשמי והרפואי בהתרחבות נרתיק וצניחת קירות הנרתיק הוא ניתוח פלסטי להצרת קירות הנרתיק. במסגרת הניתוח מחזקים את שרירי האגן ומהדקים את הקירות הרפויים תוך הצרת הנרתיק חזרה לרוחבו הטבעי, עד כמה שניתן. הניתוח נחשב לניתוח שאותו מבצעים רק מומחים בתחום, רופאים פלסטיים בעלי ניסיון רב שיודעים היטב כיצד להצר את קירות הנרתיק מבלי לפגוע ברקמות באזור הרגיש.

הצרת נרתיק בתל אביב
כפי שקליניקות רבות של ניתוחים פלסטיים ממוקמות בתל אביב, כך גם קליניקות המתמחות בניתוח הצרת נרתיק. מומחים רבים מתרכזים באזור תל אביב והמרכז וכאשר בוחרים לעבור ניתוח פלסטי כה רגיש מומלץ ללכת לטובים ביותר, בעלי הניסיון והידע הרבים ביותר. בנוסף, גם מי שאינו ממרכז הארץ ומתל אביב יכול לעבור את הניתוח בתל אביב ולחזור למנוחה בבית.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להצרת נרתיק בתל אביב
ד"ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא - מרכז לייפות
מיקום בארץ: תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.