הרמת גבות באמצעות בוטוקס

הגבות שלך שמוטות? עכשיו אפשר לעצב ולהרים גבות בבוטוקס

בוטוקס הוא חומר פופולארי ביותר המשמש למגוון טיפולים בתחום אסתטיקה רפואית. הטיפולים הידועים ביותר בהם נעשה שימוש בבוטוקס הם העלמת קמטים, מילוי קמטים, הזעת יתר ולעיתים גם מילוי שפתיים. כיום, ניתן לבצע גם הרמת גבות באמצעות בוטוקס.
מי שמרגיש שהגבות שלו צנוחות ויש לעצבן מחדש ולהרים אותן באופן עדין יכול לפנות לטיפול עיצוב גבות בבוטוקס.
מחפש מידע אודות הרמת גבות באמצעות בוטוקס?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת גבות באמצעות בוטוקס
הרמת גבות הוא טיפול שמוצע לאנשים שאזור הגבות שלהם צנח עם השנים כלפי מטה. הצניחה מביאה לסגירה והקטנת העיניים ומקנה לפנים מראה מבוגר ועייף. בפועל נראה שהגבה 'נחה' מעל העין וכמעט סוגרת עליה. עד היום על מנת לטפל במצב התבקשו המטופלים לעבור ניתוח הרמת גבות, ניתוח פלסטי, במסגרתו מסיר המנתח הפלסטי עודפי עור ומותח את הצדעיים לכיוון הרקות. בפועל מהלכו של הניתוח מחזיר את הגבות למקומן הטבעי ומעניק לפנים מראה רענן וצעיר.

כיום, עם התפתחות כל תחום האסתטיקה הרפואית יכולים פלסטיקאים להציע לקהל הרחב טכניקה נוספת להרמת גבות ולעיצוב גבות שאינה כוללת הליך ניתוחי. הטכניקה החדשה מבוצעת באמצעות הזרקת בוטוקס סביב מספר נקודות בצידי העיניים (לצד הקמטוטים הנמצאים שם). טכניקה זו מכונה "עורב" בשל מראה הקמטוטים שלצידי העיניים שנראים כטביעת רגל של עורב.

עיצוב גבות בבוטוקס
בפועל, במהלך עיצוב והרמת גבות בבוטוקס הרופא מסמן את הנקודות אליהן יזריק את הבוטוקס, בממוצע עשר נקודות - חמש מכל צד, ומזריק בעדינות את החומר. בוטוקס הוא רעלן שמשתק את פעילות השרירים, לזמן מוגבל. המשמעות היא ששרירי העיניים המושכים את הגבות מטה ויוצרים הן את המראה הצנוח והן את קמטי ההבעה נחלשים והגבות עולות מעלה, בין שלושה לחמישה מילימטרים. המראה שמתקבל הינו מראה טבעי, צעיר ורענן.

בעת הפנייה לצורך טיפול בוטוקס יש לשים לב שהרופא המטפל הינו מקצועי ומיומן בהליך, שכן אזור העניים הוא אזור רגיש ביותר והזרקה לא נכונה, מבחינת מיקום גיאוגרפי על הפנים או כמות החומר, יכולה להוביל להבעה קפואה ולא טבעית של הפנים.

התאמה להרמת גבות באמצעות בוטוקס
טיפול הרמת גבות באמצעות בוטוקס מתאים לכל מי שחווה צניחה של הגבות באופן מתון. חשוב לציין שמועמד שהגבות שלו צנחו באופן מלא או שהינו סובל מעודף שומן באזור העיניים שנופל עליהן לא יוכל לעשות שימוש בטיפול זה, שכן המצב אינו מותיר ברירות אלא להסיר את העודפים בהליך ניתוחי ורק אז לאפשר לגבות לחזור למקומן. מצב כמו זה מצריך פתרון בדמות ניתוח הרמת עפעפיים או ניתוח הרמת גבות.

במרבית המקרים מועמדים בגילאים ארבעים עד חמישים וחמש אינם נתקלים בבעיה אם ברצונם לעבור את הליך עיצוב גבות בבוטוקס, והזרקת הבוטוקס הפשוטה מסייעת להם ומעניקה להם מענה אסתטי אופטימאלי שנשמר מספר חודשים.

יתרון הרמת גבות עם בוטוקס
להליך הרמת גבות בבוטוקס ישנם מספר יתרונות בולטים. הראשון שבהם הוא הפשטות של ההליך למול התוצאות המרשימות שמקנה. הטיפול מהיר וללא סיבוכים וכן לא ידוע על תופעות לוואי משמעותיות. בסיום ההליך אומנם יש סיכוי לאדמומיות קלה ונפיחות באזור ההזרקה, אך אלו עוברות תוך מספר שעות, והן תופעות לוואי קלות ביותר שהן חלק מכל הליך אסתטי ורפואי. 

עם סיום הטיפול אין צורך בתקופת החלמה או התאוששות וכיוון שהחומר הפעיל בבוטוקס הוא זמני ניתן לחזור על הטיפול בכל מספר חודשים ולערוך בו שינויים במידת הצורך (למשל בכמות החומר המוזרק או בנקודות ההזרקה).

לאחר כמה חודשים צפוי המטופל לשוב לקליניקה לצורך קבלת טיפול נוסף. הספיגה של הבוטוקס היא איטית, אך מרגע שנספג השפעתו על השרירים נעלמת והגבה שהייתה מורמת חוזרת להיות נפולה.