טאוסיאל חומר מילוי קמטים

מילוי קמטים

טאוסיאל הינו חומר מילוי קמטים אשר נחשב לאיכותי ובטיחותי ביותר. החומר מיוצר בשוויץ ונחשב לטבעי, בעל תאימות ביולוגיות גבוהה ותוצאות ארוכות טווח באופן יחסי.
מחפש מידע אודות טאוסיאל חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מילוי קמטים בטאוסיאל
טאוסיאל מבוסס על חומצה היאלורונית והוא חומר טבעי וזמני. החומר נמצא בשימוש במרבית מדינות המערב, בהן גם ישראל. 

כאמור, מדובר בחומר שנחשב לאיכותי ובטיחותי ביותר ולפיכך השימוש בו עולה. הטענה היא כי החומר יעיל לפרקי זמן של עד שנה, כאשר בתום שנה בממוצע הוא נספג בגוף ונעלם. אגב, כל חומרי המילוי המבוססים על חומצה היאלורונית הינם חומרי מילוי קמטים זמניים אשר מתפוגגים לבסוף.

אלמנטים נוספים אשר משפיעים על משך הזמן של אפקטיביות הטיפול הם כמות החומר שמוזרק, רמת מילוי הקמטים והתיקונים הנדרישם בעור וכן מדדים שונים של המטופל כגון גילו, סגנון חייו ובריאותו. 

לחומר המילוי טאוסיאל יש מגוון מוצרים שונים המתאימים למגוון סוגי טיפול: טאוסיאל קיס - מחזיק עד שנה. טאוסיאל אולטרה - מחזיק מעל לשנה. טאוסיאל אולטימט - מחזיק כשנה וחצי.

מחקר מילוי קמטים טאוסיאל
בשנת 2009 נערך מחקר עצמאי קטן שבחן את יעילותו ועמידותו של של חומר המילוי טאוסיאל לצורך מילוי קמטי הבעה. המחקר מצא כי באופן יחסי ליתר חומר מילוי הקמטים המבוססים על חומצה היאלורונית, טאוסיאל הינו החומר אשר מחזיק מעמד את הזמן הרב ביותר. כמו כן החומר קיבל מיקום גבוה מבין החומרים המרוכזים והגמישים ביותר (שנחשבים טובים יותר). 

המחקר פורסם על ידי Dermatological Surgery.

יתרונות חומר המילוי טאוסיאל
1. הטכנולוגיה החדשנית בה משתמשים בעת ייצור הטאוסיאל מפחיתה את רמת הפרוטאין ובקטריית האנדוקסין דבר שמוריד למינימום את הרגישות והאלרגניות לחומר.

2. מרכיביו הייחודיים של החומר הופכים אותו לאלסטי וגמיש, מה ששומר על העור. גכמו כן החומר יכול לספוח מים רבים, מה שממקסם את כמות הנפח שצובר החומר כאשר הוא נכנס לתוך הגוף.

3. הטאוסיאל הוא חומר טבעי אשר המתפרק לחלוטין וללא עקבות בתוך הגוף, לאחר פרק זמן ארוך יחסית.

4. המחטים בהם מגיע החומר מוגנים בפטנט וצורתם הייחודית מאפשרת לרופא להפעיל פחות לחץ בעת ההזרקה ולדייק הרבה יותר. כמו כן הכאב מופחת באופן משמעותי וחדירת החומר לעור מושלמת.

תופעות לוואי

לאחר הזרקת החומר יש סיכוי כי על העור יופיעו אדמומיות, שטפי דם ונפיחות קלה. כמו כן סביר שהמטופל ירגיש אי נוחות מסוימת. תופעות הלוואי נעלמות תוך מספר שעות וניתן לחזור לשגרה מייד בסיום הטיפול. 

מי שמעוניין יוכל להביא מייק-אפ ולכסות על האדמומיות עם סיום הטיפול ולחזור לעבודתו כאילו דבר לא קרה.

התאמה                 נשים וגברים                                                                 
אזורי טיפול מילוי קמטים באזורים שונים ומילוי שפתיים
משך ההליך עד חצי שעה
מספר טיפולים לרוב אחד ובמידת הצורך טיפול שיפורים
החלמה מהירה
תוצאות מחזיק עד שנה בקירוב