טיפול בוטוקס בדרום

קמטי ההבעה מציקים לכם? בואו לעבור טיפול בוטוקס בדרום

כמעט כולם היו רוצים פנים נטולות קמטים, ואותם קמטים שמטרידים את מרבית האנשים הם קמטי ההבעה, אותם קמטים שנמצאים במצח, בין העיניים והגבות ויורדים מקצה האף לכיוון השפתיים (מכונים קמטי סוגריים). את קמטי ההבעה האלו אפשר להעלים או לפחות לטשטש באמצעות טיפול פשוט ונפוץ - הזרקת בוטוקס.
מחפש מידע אודות טיפול בוטוקס בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בוטוקס
טיפול בוטוקס הוא הטיפול העיקרי בכל הקשור להעלמת קמטי הבעה מהפנים. נשים וגברים בני ארבעים ומעלה שאינם אוהבים את מראה פניהם וחשים שאין הלימה בין המראה החיצוני המבוגר והעייף לבין אישיותם או אורח חייהם התוסס מבקשים להעלים את קמטי ההבעה והדאגה ועוברים את הטיפול, שנחשב פשוט ומהיר. הזרקת בוטוקס אושרה לשימוש אסתטי על ידי ה- FDA, לאחר שנים של מחקרים בתחום, וכיום טיפול בוטוקס הוא אחד מהטיפולים הנפוצים והבטוחים בתחום אסתטיקה רפואית.

במסגרת הטיפול מזריק הרופא את חומר הבוטוקס לשרירי הפנים שמייצרים את ההבעות ויוצרים גם את קמטי ההבעה (שרירי המצח, לצד האף ולכיוון הפה ועוד). בוטוקס, שהינו סוג של רעלן, משתק את השריר אליו הוזרק ובפועל מונע ממנו לזוז ולהמשיך ליצור או להעמיק את קמט ההבעה. בדרך זו מעלים טיפול בוטוקס את הקמטים ומונע את המשך העמקתם.

חשוב לדעת כי מדובר בתוצאה זמנית בלבד ולאחר כמה חודשים השפעתו של הבוטוקס מתפוגגת ויש לחזור על הטיפול במידה ומעוניינים לשמר את המראה החלק. הטיפולים החוזרים מתקיימים אחת לכמה חודשים עד שנה.

בוטוקס בדרום
בעבר על מנת לעבור טיפול הזרקת בוטוקס היה צורך בנסיעה לאחת מערי המרכז לקליניקות של פלסטיקאים מובילים ובודדים שהציעו את הטיפול. היום, ניתן לעבור את הטיפול בקליניקות מעולות המנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים מובילים גם בדרום הארץ. הטיפול בבוטוקס נעשה רק על ידי בעלי הכשרה ורישיון של הרופא המבצע וחשוב לחפש אחר קליניקות המציעות את הטיפול באישור.