טיפול בוטוקס בחיפה

רוצה להעלים את הקמטים? טיפולי בוטוקס הם התשובה.

הטיפול המפורסם ביותר בין כלל טיפולי האסתטיקה הוא ללא ספק טיפול בוטוקס. מדובר בחומר שסופרו עליו עשרות אם לא מאות של סיפורים ומעשיות, ובשנים האחרונות לאחר שאושר לשימוש לתעשיית האסתטיקה קרנו רק עולה והביקוש לטיפול באמצעותו גדול.
מחפש מידע אודות טיפול בוטוקס בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בוטוקס
טיפול בוטוקס מיועד לאנשים שעל פניהם נוצרו קמטי הבעה שעם השנים העמיקו והפכו בולטים יותר ויותר. היווצרות קמטי הבעה היא כמובן טבעית לגמרי, אך אצל חלק מהאנשים הקמטים בולטים יותר ועמוקים יותר, עד שהם משווים לפנים מראה מבוגר מכפי גילם האמיתי. במצבים כאלו פונים רבים לעולם האסתטיקה הרפואית בבקשה לפתרון.

הבוטוקס שמוזרק לשרירים שיוצרים את ההבעות משתק אותם באופן זמני ובכך מונע מהם מלהמשיך וליצור את הקמטים. מדובר, כמובן, בהזרקה של כמות מזערית של הבוטוקס למיקום מדוייק, כאשר חשוב לדעת כי לאחר כמה חודשים השפעתו של הבוטוקס מתפוגגת. לטיפול בוטוקס הוצמדו מעשיות רבות אודות המראה הקפוא שהוא מעניק לפנים, המראה המתוח וחסר התזוזה וחוסר הטבעיות שלו - מעשיות אלו שאולי היו נכונות בעבר אינן רלוונטיות היום ואין מה לחשוש מהן.

כיום כלל הרופאים הפלסטיים העובדים עם בוטוקס מקפידים על יצירת מראה טבעי למטופל ושמירה על יכולת ההבעה שלו. הבוטוקס מוזרק בעדינות ובמידות קטנות לאזורים שהוגדרו מראש והרופא המטפל מחכה לראות את השפעתו על השרירים לפני שהוא ממשיך בטיפולים. לעיתים טיפולים אף אורכים יותר מפגישה אחת על מנת לאפשר לבוטוקס לחדור פנימה ולבצע את פעלותו לפני שמחליטים על הזרקת חומר נוסף.

בוטוקס בחיפה
טיפול בוטוקס בחיפה ניתן לעבור באחד מהמרכזים רפואיים או הקליניקות שנפתחו בעיר ומציעים טיפול אסתטיקה שונים. מי שרשאי לבצע טיפול בוטוקס הוא מנתח פלסטי מיומן ובעל ניסיון טיפולי וידע בשימוש בבוטוקס. לניסיון יש חשיבות רבה שכן הבוטוקס הוא רעלן, וכפי שנכתב קודם לכן פעולתו משתקת את השריר. רק מנתח פלסטי מקצועי ידע להזריק את הכמות הרצויה ובמיקום הרצוי על מנת להעניק למטופלים מראה חלק אך גם טבעי ומלא מבע.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לטיפול בוטוקס בחיפה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.