טיפול בוטוקס בירושלים

בוטוקס

בוטוקס הוא אחד הטיפולים המבוקשים ביותר בקרב כלל האוכלוסיה, כאשר נשים וגברים בני כל הגילאים מעוניינים בו ופונים לקבלת הטיפול בכל רחבי הארץ על מנת להפוך את מראה פניהם לצעיר ומתוח יותר.
מחפש מידע אודות טיפול בוטוקס בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול בוטוקס
טיפול בוטוקס הוא טיפול שמטרתו להצעיר את מראה הפנים ולהפוך אותם לחלקים יותר ונטולי קמטים והוא עושה זאת על ידי שיתוק קל וזמני של שרירי הפנים אליהם הוא מוזרק. בפועל הבוטוקס הוא למעשה הרעלן המיוצר על ידי חיידק הקלוסטרידיום בוטולינום וכאשר הוא מוזרק לשריר הוא אינו מאפשר לו להמשיך לנוע וליצור את קמטי ההבעה שעם השנים הולכים ומעמיקים עד שמשאירים קמטי קבע על הפנים.

השימוש בבוטוקס מאושר על ידי ה- FDA, מנהל התרופות האמריקאי וכיום צורכים אנשים רבים בעולם המערבי את הטיפול. מה שמייחד את טיפול בוטוקס הוא שגם אנשים אשר נחשבים צעירים בגיל מעוניינים בו, שכן קמטי ההבעה מתחילים להופיע על הפנים בגיל מוקדם יחסית והם עמוקים ובולטים בהתאם לגנטיקה האישית.

בוטוקס בירושלים
מי שמעוניין לעבור טיפול בוטוקס בירושלים יכול לעשות זאת בקליניקות המציעות את הטיפול. הקליניקות השונות מוסמכות כולן לעשות שימוש בבוטוקס ולבצע את הטיפול. על מנת לבצע את הטיפול יש להגיע לפניית ייעוץ בקליניקה על מנת לקבוע את אופי הטיפול, המיקום בו יוזרק הבוטוקס וכמות הבוטוקס שתוזרק.