טיפול בוטוקס במרכז

מידע על קליניקות המציעות טיפול בוטוקס וזריקת בוטוקס במרכז

בוטוקס הוא אחד החומרים הותיקים ביותר בתעשיית האסתטיקה והיופי. כבר בשנות ה- 90 הוא עשה את פריצתו הגדולה בתחום מילוי הקמטים והעלמת קמטים, ואז גם נעצר למספר שנים בהם נבדק קלינית האם הוא בטוח, ולאחר מחקרים קליניים ואושר מחדש לשימוש אסתטי על ידי ה- FDA בשנים האחרונות. כיום, בוטוקס הוא החומר המוביל בטיפול מילוי קמטים ומנתחים פלסטיים רבים המכבדים את עצמם עושים בו שימוש לצורך העלמת קמטים באזור הפנים, באמצעות הזרקת בוטוקס באופן מדוייק ומדוד.
מחפש מידע אודות טיפול בוטוקס במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בוטוקס
טיפולי בוטוקס לצורך מילוי קמטי הבעה והעלמת קמטים הם מהטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר והיעילים ביותר בשוק האסתטיקה הרפואית. הבוטוקס נחשב לאחד החומרים הותיקים והמוכרים בתעשייה, ורבים בוחרים לעשות בו שימוש כאשר הם עוברים טיפול העלמת קמטים.

לאחר שהוחזר לשימוש לפני כמה שנים באישור ה- FDA (מנהל התרופות האמריקאי) חזרו גם הקליניקות והמכונים הרפואיים בארץ להשתמש בו ולהציע טיפולי בוטוקס לקהל הרחב. במרכז הארץ נפתחו עשרות קליניקות ומכונים רפואיים המתמחים בתחום האסתטיקה בכלל והעלמת קמטים בפרט. מכונים אלו מציעים לקהל הרחב טיפולי בוטוקס והזרקות בוטוקס שמקנות לעור הפנים מראה חלק וצעיר ועם זאת טבעי.

טיפול בוטוקס במרכז
בתל אביב שהיא בירתה הבלתי מעורערת של זירת האסתטיקה, עשרות אנשים, נשים וגברים כאחד, בטווח רחב של גילאים, עוברים מידי יום טיפולי בוטוקס בהם מוזרק הבוטוקס לשרירי הפנים שלהם באופן ממוקד ומקצועי. המנתח הפלסטי מסמן מראש את מקומות הזריקה ומזריק את הבוטוקס באופן מדוייק ובכמות קטנה.

התוצאה של טיפול בוטוקס היא שיתוק חלקי של השריר, באופן זמני, שמונע ממנו להמשיך וליצור את קמטי ההבעה ולהעמיק אותם. בפועל, הפנים נראות חלקות יותר ועדיין טבעיות ובעלות יכולת הבעה מלאה.

באזור המרכז כולו ובתל אביב בפרט ניתן לראות אנשים רבים הנראים צעירים לגילם, או פשוט "נראים טוב" ולא חשוב מה הגיל שלהם. עבור חלק מהם הלוק החיצוני הוא כולו מתנת האל, ועבור אחרים ביקור קצר במרכז לאסתטיקה רפואית או אצל מנתח פלסטי וזריקת בוטוקס ממוקדת הם הפתרון. מחיר הטיפול משתנה בין המכונים השונים ולכן מומלץ ליצור קשר עם מספר מכונים רפואיים ולהשוות בניהם את ההצעה.

מי שבוחר לעבור טיפול בוטוקס ומגיע למנתח פלסטי מקצועי או קליניקה מובילה בתחום האסתטיקה הרפואית לא מצטער על כך. הזרקת בוטוקס מקצועית, מדוייקת ומדודה הנעשת תוך שמירה על סטריליות נחשבת לבטוחה ביותר ומניבה תוצאה יפה ונעימה למראה, ולא פחות חשוב, נטולת תופעות לוואי.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לטיפול בוטוקס במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.