טיפול בוטוקס בצפון

רוצה לעבור טיפול בוטוקס ולהעלים את הקמטים? היום ניתן לעשות זאת בצפון.

בוטוקס הוא חומר שכולם מכירים או שמעו עליו בהקשר זה או אחר. בתחום האסתטיקה הרפואית הוא אולי חומר העלמת קמטים המוכר והפופולארי ביותר. שמו של הבוטוקס נקשר לעולם זוהר, למסיבות וגם ללא מעט מעשיות, היום הוא מאושר רפואית על ידי ה- FDA ומהווה מוצר בסיס בתחום האסתטיקה. טיפולי בוטוקס שנעשו בעבר רק בקליניקות מובילות במרכז הארץ מוצעים היום בכל רחבי הארץ ונגישים לקהל יעד גדול.
מחפש מידע אודות טיפול בוטוקס בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול בוטוקס
טיפולי בוטוקס הם טיפולים מובילים להעלמת קמטים. במסגרת הטיפול מזריק המנתח הפלסטי את חומר הבוטוקס, במינון נמוך, לשרירים שיוצרים את קמטי ההבעה שהמטופל מבקש להעלים. פעולת הבוטוקס משתקת מעט את השריר ובכך מונעת ממנו להמשיך וליצור את הקמטים, או להעמיקם. 

המינון הנמוך והדיוק הרב שומרים על מראה פנים טבעי ובעל הבעה. כך שגם אם בעבר היו מקרים בהם טיפולי בוטוקס יצרו פנים קפואות וחסרות הבעה, היום כבר אין דבר כזה.

הזרקת בוטוקס מעניקה תוצאה זמנית הכוללת מראה פנים חלק, רענן ונטול אותם קמטי ההבעה שמבגרים אותו. אנשים רבים ששואפים למראה צעיר לאורך זמן עוברים את הטיפול במחירים יחסית שפויים ונהנים מהתוצאות המעודנות והטבעיות.

הטיפול נחשב בטיחותי ולאחר שנים של מחקרים, אושר על ידי ה- FDA משרד התרופות האמריקאי. בארץ עושים בחומר שימוש מנתחים פלסטיים מיומנים ובעלי שם, שמכירים היטב את אופן הטיפול באצמעות בוטוקס ואת המגבלות שלו. מרבית הרופאים מזריקים כמות מזערית מהחומר לעור הפנים ורק אחרי שהבוטוקס מתחיל להשפיע הם משלימים את הטיפול. כך הם מוודאים שנקודות ההזרקה מדוייקות ושהמטופל עדיין קשיר ליצור הבעות פנים.   

בוטוקס בצפון
טיפול בוטוקס מתאים למגוון רחב של אנשים שמבקשים להקנות לפניהם מראה צעיר ונקי יותר. בעבר היו נוסעים המטופלים גם עד למרכז רק בשביל טיפול של עשרים דקות, וכיום, כאשר קליניקות מעולות נפתחו גם באזור הצפון ניתן לעבור את הזרקת בוטוקס בקלות, אצל פלסטיקאים מובילים, קרוב לבית.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לטיפול בוטוקס בצפון
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.