טיפול בוטוקס בתל אביב

הקמטים נמאסו עליך? זה הזמן לטיפול בוטוקס!

הקמטים שהופיעו על עור הפנים משגעים אותך ומפריעים לך? היום ניתן להעלים אותם או לכל הפחות לטשטש אותם משמעותית. טיפול הזרקת בוטוקס נותן מענה למי שמעוניין להעלים קמטי הבעה שנוצרים עקב תזוזת השרירים ומעמיקים עם השנים. הטיפול נחשב לאחד הטיפולים המבוקשים ביותר בשוק וקליניקות רבות מבצעות אותו מידי יום. השימוש בבוטוקס כחומר אסתטי אושר כבטיחותי ויעיל על ידי הרשות הבכירה בארצות הברית ה- FDA.

בתל אביב טיפול הזרקת בוטוקס נפוץ ביותר ואנשים רבים עוברים אותו, בהם מפורסמים המעוניינים לשמור על מראה פנים חלק וצעיר לאורך זמן. הטיפול נעשה במיומנות ועל ידי קליניקות המורשות לכך והתוצאות מציעות פנים חלקות ונטולות קמטים ועם זאת, בעלות הבעה ויכולת תזוזה. 


מחפש מידע אודות טיפול בוטוקס בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול הזרקת בוטוקס לצורך העלמת קמטים
בוטוקס - בולוטיניום טוקסין, הוא רעלן שמשמש למגוון טיפולי אסתטיקה שונים, בהם טיפול העלמת קמטים. בפועל הבוטוקס גורם לשיתוק קל וזמני של השריר איתו הוא בא במגע, וכך למעשה מונע מהשריר שיוצר את הקמט ההבעה את המשך התזוזה ואת העמקת הקמט. לבוטוקס מספר שימושים אך ללא ספק העלמת קמטים הוא השימוש המרכזי והמוכר ביותר הנעשה בו.

קמטי הבעה נוצרים על עור הפנים עם השנים ועם התבגרות האדם. יש מי שאצלו הקמטים בולטים יותר ומי שגם בגיל מתקדם עדיין לא נראים על פניו קמטים בולטים - לפעמים הכל עיניין של גנטיקה ואורח חיים. הגורמים להיווצרות קמטי הבעה הם בראש ובראשונה גיל, גנטיקה, כוח הכבידה וגורמים חיצוניים כגון חשיפה לשמש, עישון ועייפות. הפתרון לקמטי ההבעה אותו מציעה האסתטיקה הרפואית הוא טיפול בוטוקס או בשמו השני הזרקת בוטוקס.

כאמור, הבוטוקס הוא רעלן שאושר לשימוש ובאמצעות השימוש בו והזרקתו לשרירים שיוצרים את הקמט, מפסיקים או מחלישים את פעולתם של השרירים ובכך מעלימים את הקמט ועוצרים את העמקתו.

בעבר היה טיפול בוטוקס לטיפול שמהווה סמל סטטוס לעשירים או מפורסמים. מסיבות הבוטוקס ההוליוודיות בהן קנה הבוטוקס את שמו הזוהר העניקו לו יוקרה, ולאחר שנים כאשר סוף סוף אושר על ידי ה- FDA, מנהל התרופות האמריקאי, לשימוש בתעשיית האסתטיקה הוא קיבל גם את האסמכתה המקצועית והפך בין לילה לאחד הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר בכל המערב.

השימוש בבוטוקס הוא בעיקר לתעשיית היופי והאסתטיקה אך תכונותיו הייחודיות משמשות גם בטיפולים נוספים, בהם טיפולים רפואיים דוגמת טיפול להזעת יתר, טיפול במגרנה ואפילו טיפול במחלות שרירים בהן עיוותי שרירים בלתי רצוניים (כדיסטוניה).

טיפול בוטוקס בתל אביב
בעיר בלי הפסקה כמו תל אביב מתקיים פער בין היכולת לשמור על עור הפנים ובין צורת החיים הפופולארית - מצד אחד כולם ערים ומבלים כל היום וכל הלילה, שותים, מעשנים לפעמים, ובעיקר חשופים לשמש, ומן הצד שני כולם מקפידים להיראות טוב ועושים כמעט כל שביכולתם על מנת להישאר צעירים לנצח. מה הבעיה? שאופן החיים בעיר ללא הפסקה יכול להיות אחד הגורמים להיווצרותם של קמטים - החשיפה לשמש לאורך זמן, חוסר המנוחה והשינה, מחסור בשתייה מרובה של מים וכדומה הם חלק מהגורמים להתבגרות עור הפנים ולמראה מבוגר יותר.

על מנת להתמודד עם הפער בין אופן החיים לבין השאיפה להיראות טוב יש להקפיד על כללים לשמירה על הגוף כמו שימוש בקרם הגנה ושתייה מרובה של מים, ויש גם מי שמצמצם את הפער באמצעות טיפולים אסתטיקה לעור הפנים בהם טיפול העלמת קמטים בבוטוקס.

עבור מי שמחפש טיפול בוטוקס בתל אביב נפתחו מאות קליניקות מעולות המתמחות בתחום, בניהן ניתן להשוות ולבחור בטובה מכולן עבורכם. בזמן החיפוש אחר קליניקה ובדיקת פרמטרים שונים מומלץ לברר על ההכשרה שניתנה לרופאים בקליניקה לביצוע הטיפול וההיכרות של הרופאים עם הבוטוקס והשפעותיו, הניסיון הספציפי של הרופא המזריק, על המחיר שהוא מציע וכן האם יש יחס מיוחד ללקוחות חוזרים, שכן השפעת טיפול בוטוקס היא זמנית ולאחר זמן מה פעולתה מתפוגגת ואם רוצים לשמר את התוצאות יש לחזור על הטיפול שנית.

מגוון פרמטרים אלו יכולים לתת בסיס לבחירת קליניקה מקצועית בה ניתן לעבור את הטיפול הפופולארי באופן בטיחותי ובצורה הטובה ביותר - כך שהקמטים יעלמו וההבעה תישאר. 
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לטיפול בוטוקס בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
העלמת קמטים
מילוי קמטים
מילוי קמטים