טיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס

היום ניתן לטפל במיגרנות על ידי הזרקת בוטוקס פשוטה!

בעקבות מחקרים מפתיעים התגלה שמטופלים שקבלו זריקת בוטוקס באזור שרירי המצח חשו הפחתה משמעותית בכמות המגרנות שתקפו אותם. נמצא שהבוטוקס שמרפה את השרירים יכול להפחית את הכיווצים בשרירים המסייעים להיווצרות מיגרנה ולכאב הנשנה.

מחפש מידע אודות טיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול במיגרנה באמצעות בוטוקס
מיגרנה היא תופעה של כאבי ראש חזקים שיכולים ממש 'לשתק' את האדם שחווה אותם, עד למצב שכל שהוא יכול לעשות הוא לשכב בשקט בעיניים עצומות עם אור כבוי ולחכות שהמיגרנה תעבור. מי שסובל ממגרנות יודע כי אין טיפול אחד ידוע ומוכר לתופעה וכי כל מטופל נוהג אחרת, כשיש מי שנוטל כדורים ויש מי שמחפש אחר פתרונות אחרים.

בעקבות המחקר החדש שבחן את השפעת הבוטוקס על מטופלים הסובלים ממגרנות הגיעו החוקרים למסקנה כי מטופלים שיקבלו זריקת בוטוקס בשרירי המצח ובין העיניים יחוו הפחתה של כמות המיגרנות שתוקפות אותן. המחקר הוכיח שהבוטוקס מוביל לשינוי בחיי המטופלים ומעלה את איכות חייהם. עם זאת נמצא שגם אצל המטופלים שקבלו זריקת בוטוקס עדיין מופיעות מגרנות מידי פעם, ובמידה והמיגרנה הופיעה עוצמתה לא תפתחת בעקבות הזרקת הבוטוקס. כך שזריקת הבוטוקס עובדת, אבל היא לא מרפאה ממגרנות ב- 100%.

טיפול במיגרנות על ידי הזרקת בוטוקס ניתן לקבל בקליניקות שונות המציעות טיפולי בוטוקס וטיפולים בכאב ועושות שימוש בבוטוקס לא רק כחומר לשינוי אסתטי.

טיפול במיגרנה בתל אביב
בתל אביב מצויות קליניקות המציעות את טיפול הזרקת בוטוקס לצורך טיפול במיגרנות. על מנת לקבל את הטיפול יש לפנות וליצור קשר עם הקליניקות ולהגיע אליהן לפגישת ייעוץ וקבלת מידע. יש לבדוק שבקליניקה עובדים רופאים בעלי הכשרה ואישור להזריק בוטוקס לצורך טיפול במיגרנות ולא רק לצורך טיפולים אסתטיים.