TRINITI - טריניטי

טריניטי (TRINITI) - טיפול חדשני בעור הפנים

עור הפנים הוא הראשון שסופג את פגעי הזמן, הגנטיקה, מזג האוויר והשמש. כמה שלא ננסה להגן עליו הוא לא יישאר צעיר ומתוח לעד, נהפוך הוא, הוא מתקמט, מאבד מהאלסטיות שלו ולא פעם מופיעים בו כתמים ונימים בולטים. מה הפתרון? טיפול חדשני המכונה טריניטי, הוא טיפול שעובד על מראה עור הפנים, עור המחשוף וכפות הידיים, ומספק תוצאות מהירות ואסתטיות של מראה עור צעיר, מטופח ורענן.

מחפש מידע אודות TRINITI - טריניטי?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טריניטי (TRINITI)
טריניטי הוא טיפול חדשני שפועל על מיצוק וחידוש העור. הטיפול המיועד לעור הפנים ולמקומות נוספים בגוף בהם עור עדין ופגיע (כאזור המחשוף וכפות הידיים). הטיפול החדשני שעשה לאחרונה עלייה לישראל, נחשב לאחד הטיפולים המומלצים לטיפול ושיקום העור, הצערת העור וקבלת מראה רענן, מטופח וצעיר, שכן הוא מספק טיפול אסתטי מהיר ולא פולשני שתוצאותיו מוכחות. 

במסגרת טיפול טריניטי שכאמור, מיועד לעור הפנים, למחשוף או לעור בכפות הידיים, עוברים המטופלים סדרת טיפולים שבכל אחד מהם שלושה שלבים הנעשים ברצף ומטרתם חידוש ומיצוק העור. בסיום סדרת הטיפולים מתקבל עור חלק בעל מרקם וצבע אחיד.

טיפול טריניטי מבוסס על טכנולוגיית ELOS המשלבת בין אנרגיית אור (לייזר) לאנרגיית חשמל (RF) דו קוטבית. השילוב בין שתי האנרגיות הללו יוצר קרן לייזר בעלת עוצמה נמוכה יחסית, מה שמייעל את הטיפול וכן מגביר את בטיחותו. אגב, את הטיפול מספקים רופאים בלבד שעברו הכשרה על מכשיר הלייזר המשמש בטיפול.

נציין כי טיפול טריניטי מבוצע בהצלחה יתרה החל משנת 2005 ובאישור ה- FDA וה- CE במגוון מדינות ברחבי העולם. עד היום לא נשמעו תלונות ממטופלים שעברו את הטיפול ולא נרשמו לו סיכונים וסיבוכים.

טריניטי (TRINITI) - הליך הטיפול
כאמור, כל טיפול טריניטי כולל שלושה שלבים ולכל אחד מהם מטרה שונה בטיפוח העור.
מטרותיו של הטיפול הן:
מרקם עור אחיד - טיפול טריניטי עובד על הסרת נגעים בעור והשארת מרקם עור אחיד והומוגני. הטיפול יכול לעזור להסרת כתמי פיגמנטציה, הסרת נימים, כתמי גיל ואפילו צלקות. השינוי מורגש הן בצבע והן במרקם של העור שהופכים אחידים.

מיצוק ומתיחת העור - הטיפול מסייע לתיקון רפיון עור, בו ניתן לחזות בעיקר באזור הצוואר, הלסת ובאזור העניים. השיפור שמספק טיפול טריניטי כל כך משמעותי עד שלעיתים הוא נראה כמתיחת פנים.

טיפול בקמטים עמוקים - קרן הלייזר שהינה חלק מטיפול טריניטי פועלת על רקמות עור ומזרזת ייצור של קולגן, מה שמסייע להפחתה בעומק הקמטים והקמטוטים.

כל טיפול בסדרת הטיפולים של טריניטי אורך כשעה ואינו מצריך התאוששות, משמע, ניתן לחזור לשגרה ישר לאחר הטיפול. הטיפולים נערכים אחת לחודש ואת השינוי במראה העור ניתן לראות כבר לאחר הטיפול הראשון.

את התוצאות הסופיות שיכללו מראה עור חלק, אחיד ומתוח רואים מרבית המטופלים עם סיום סדרה של 5 טיפולים בממוצע.

מי מתאים לטיפול טריניטי?
את הטיפול החדשני יכולים לעבור נשים וגברים כאחד עד גיל 60. כמו כן, אנשים בעלי כל סוגי עור הפנים הם מועמדים מתאימים לטיפול.

כיוון שתוצאות הטיפול כה דרמטיות ובעלות השפעה גדולה ביותר על עור הפנים והמראה הכללי של המטופל, רבים מחפשים אחר הטיפול ואחר קליניקה המציעה טיפול טריניטי, ולא טיפולי הצערת עור אחרים. בתחום בו ישנם חידושים כה רבים ומגוון גדול של טיפולים המיועדים לאותם אזורי טיפול ומעמידים למולם את אותן מטרות, חשוב ומומלץ לברר היטב על הטיפול הספציפי שמציעים בקליניקות השונות ולבחון האם העובדה שטיפולים המוצעים דומים אכן יביאו תוצאות שיהיו דומות גם כן.