למה ניתוח הצרת נרתיק? ומה הקשר ליחסי מין?

ניתוח הצרת נרתיק

הפירסומים זועקים שניתוח הצרת נרתיק הוא הפתרון האולטימטיבי לנשים ובני זוגן שאינם נהנים יותר מיחסי מין לאחר שפתח הנרתיק של האישה התרחב. הצרת נרתיק הפך לטרנד של ממש יחד עם ניתוחים פלסטיים נוספים בתחום האסתטיקה הוגניאלית. כל המידע על הניתוח ועל הקשר שלו להנאה מקיום יחסי מין מייד.
מחפש מידע אודות למה ניתוח הצרת נרתיק? ומה הקשר ליחסי מין??
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הנאה מיחסי המין
בני אדם הם יושבי כדור הארץ היחידים שמקיימים יחסי מין לשם הנאה ולא רק לצורכי רבייה. הגבר נהנה מהחיכוך בין איבר מינו לבין נרתיק האישה וכתוצאה מחיכוך זה מגיע לאורגזמה. האישה לעומת זאת נהנת מהחיכוך, אך יכולה להגיע לאורגזמה מחיכוך הדגדגן, שהוא חיצוני לנרתיק.
מכאן, שעל אף שלנרתיק ולחיכוך שנוצר בתוכו משמעות רבה עבור האישה וההנאה שלה, המשמעות של החיכוך רבה עוד יותר ואף קריטית בעבור הגבר.

התרחבות הנרתיק
הנרתיק מתרחב ממספר סיבות כשהבולטות שבהן הן לידות רבות, לידות מכשירניות, קיום פרוצדורת חתך החיץ שיכולה להרחיב את פתח הנרתיק, הריונות כבדים, נשים אסמטיות שמשתעלות הרבה ומפעילות לחץ תכוף על שרירי רצפת האגן, נשים מעשנות ועוד.

הנרתיק, שהוא תעלה שרירית, מושפע ממגוון הסיבות הללו ועם השנים עשוי להתרחב מבלי שתהיה לשרירים היכולת להצר ולהתכווץ בחזרה להיקפם הטבעי. הדבר משאיר את פתח הנרתיק מורחב, לעיתים כפול שתיים מהנורמה.

השפעות התרחבות הנרתיק
נרתיק מורחב משפיע על מספר אלמנטים בחייה של האישה, אלמנטים בריאותיים, רגשיים ואסתטיים. מבחינה בריאותית צניחת קירות הנרתיק יכולה להוביל לבריחת שתן ואפילו לכאב וחוסר נוחות; מבחינה אסתטית יש לעיתים בליטה היוצאת מהנרתיק המורחב בשל הקירות הצנוחים או תחושה של הגדלת השפתיים הקטנות; ומבחינה רגשית התרחבות הנרתיק וכל תופעות הלוואי שמתלוות אליו יכול לגרום למבוכה, בושה ותחושת חוסר נשיות.

מה מציע ניתוח הצרת נרתיק?
במסגרת הניתוח מצר המנתח הפלסטי או הגניקולוג את פתח הנרתיק, מהדק את השרירים ומחזק את קירות הנרתיק. הידוק השרירים משפר את השליטה בהם ואת הצרת הקוטר, מה שמביא לחיכוך רב יותר. בנוסף, במידת הצורך משפר המנתח את מראה השפתיים הקטנות ומעניק מראה חיצוני אסתטי ונעים.

אם כן, למי מסייע ניתוח הצרת נרתיק?
מכל הכתוב עד כה ברור כי לניתוח הצרת נרתיק יתרונות רבים וכי עבור נשים מסויימות הוא משפר את איכות החיים עד בלי היכר, אולם, תוך התייחסות להיבטים מסויימים בלבד.
מבחינה רפואית ואסתטית יש לו השפעה מכרעת על חיי האישה ועל התפקוד שלה בחיי היום יום.

מבחינה מינית - נשים שטרם התרחבות הנרתיק לא חוו אורגזמה סביר שלא יחוו אורגזמה גם אחריו - לחיכוך הפנימי אין השפעה על האורגזה הנשית, רק על הגברית. עם זאת, הניתוח יכול באופן כללי לשפר את חיי המין של שני בני הזוג, כיוון שהוא מגביר את ההנאה של הגבר ואת תשוקתו ומעניק לאישה מראה נשי ואסתטי שהיא מרגישה איתו בנוח.