מחיר בוטוקס

כמה עולה טיפול בוטוקס?

"כמה יעלה לי טיפול בוטוקס? כמה הזרקות כולל הטיפול? ואם אחזור שוב בעוד שנה יעשו לי הנחה?"
בוטוקס הוא החומר המוביל בתעשיית האסתטיקה הרפואית לטיפול העלמת קמטים. מטרתו לטשטש את קמטי ההבעה שעל הפנים (אותם קמטים שנחרטו לאורך השנים - קמטי הצחוק והדאגה), ולהחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר והחלק. 

העלמת קמטים נעשית בתהליך קצר ופשוט של הזרקת בוטוקס מתחת לאזור הקמט אותו רוצים להעלים, לתוך השריר. תוך זמן קצר ניתן לחוש בשיתוק קל של השריר ומניעת תזוזות שיגרמו לקמט ולהעמקתו. התוצאה החיצונית היא מראה עור מתוח, צעיר ונטול קמטים.
מובן שכמו לכל טיפול אסתטי, גם לטיפול בוטוקס יש מחיר, מה עלות טיפול בוטוקס?
מחפש מידע אודות מחיר בוטוקס?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מחיר טיפול בוטוקס לצורך העלמת קמטים
מחירה של זריקת בוטוקס בודדת עולה בין 800 ש"ח ועד 1400 ש"ח ויותר. ישנם גורמים שונים שמשפיעים על מחיר הזריקה דוגמת מיקום הזריקה על הפנים, כמות החומר המוזרק, המנתח הפלסטי או הרופא, מבצעים עונתיים, מין המטופל (גבר או אישה), המכון שמבצע את הטיפול, ומטרת זריקת הבוטוקס.

מיקום הזרקת בוטוקס הוא גורם משמעותי ביותר בעלות של טיפול העלמת קמטים. לרוב עושים זריקת בוטוקס במצח, בין הגבות ומסביב לעיניים- בקמטים שנמשכים מהעין. ניתן לבצע במסגרת פגישה אחת זריקת בוטוקס אחת או מספר זריקות בחלקים שונים של הפנים. שימו לב שעל מספר זריקות בוטוקס בפגישה אחת ייתכן ותקבלו הנחה בתשלום, אם לא מציעים לכם את ההנחה הזו, תוכלו לבקש אותה.

טיפול בוטוקס מוצלח נמשך לאורך מספר שבועות, והוא כולל מספר פגישות של הזרקת בוטוקס. כך, שלרוב טיפול בוטוקס מלא כולל לפחות שתי פגישות בשנה ויש לקחת בחשבון בחישוב הכלכלי את העובדה שהמחיר שניתן הוא לפגישה אחת. גם במקרה זה לקוחות קבועים מקבלים הצעות מחיר טובות יותר.

מחיר בוטוקס משתנה בין שהמטופל הוא גבר או אישה, כך שלרוב לנשים המחיר יהיה זול יותר.

מחיר בוטוקס לטיפול רפואי
בוטוקס משמש לא רק בתעשיית האסתטיקה, אלא גם כטיפול למספר תופעות רפואיות ולכאלו בעלות השפעה תפקודית. בין היתר משמש הבוטוקס לטיפול בהזעת יתר וכטיפול במקרים של עין עצלה הגורמת להיווצרות פזילה. טיפולי בוטוקס מסוג זה יהיו לרוב יקרים במידה רבה יותר מאשר טיפולי בוטוקס להעלמת קמטים.

מחיר נמוך לזריקות בוטוקס - דברים שצריך לשים לב
לעיתים ניתן למצוא הצעות של מכונים וקליניקות לטיפולי בוטוקס במחיר נמוך במיוחד. מחירים נמוכים בצורה משמעותית של זריקת בוטוקס צריכים להדליק נורה אדומה לכל מטופל שכן הם יכולים להתגלות בעתיד כסימן מקדים לטיפול לא מקצועי. ידועים מקרים בהם מחירו הנמוך של הטיפול העיד על כך שהרופא חסך בעלויות החומרים המרכיבים את הבוטוקס, ועל מנת להוריד מחירים מהל את זריקת הבוטוקס במינון שונה מזה הנדרש, או שקליניקה התגלתה כמי שאינה עומדת בכללי הסטריליות הנדרשים.

חשוב לזכור שטיפול הזרקת בוטוקס למרות שמקבל כותרת של טיפול אסתטי פשוט הוא עדיין זריקה רפואית ורק לרופאים יש היתר לבצע את הזריקה. לכן, כאשר אתם מבררים על העלמת קמטים עם בוטוקס וודאו שאך ורק רופא יבצע את הזריקה בתנאים סטריליים. טיפולים ביתיים יכולים להיות זולים יותר אך פחות סטריליים ולכן פגיעים לזיהומים.

זריקת בוטוקס בסופו של דבר תעניק לכם מראה פנים יפה וחלק. בחרו את הקליניקה שנראית לכם אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון על מנת שתקבלו את השירות הכי טוב ובטוח שמגיע לכם.

דינאמיות של מחירי בוטוקס
מי שעובר טיפול הזרקת בוטוקס מדווח על תוצאות ברמה גבוהה ועל תמורה מלאה לכספו. טיפול בוטוקס הוא כבר לא טיפול שמוצע רק לעשירון העליון והמחירים הנוחים ומגוון הקליניקות שמציעות אותו ויוצרות תחרות במשק מוזילות מחירים והופכות את הטיפול לבר השגה לכל. חשוב לדעת שהמחירים בעולם המערבי הם דינאמיים מאד ומשתנים באופן תכיף. גם אם אתם נמצאים בסדרת טיפולים שהמחירים שלה נאמרו מראש מוטב לבדוק האם היה שינוי והאם שווה לכם להתמקח שנית על המחיר.