מחיר הצרת היקפים

עלות טיפול הצרת היקפים

מהי עלות טיפול הצרת היקפים? כמה עולה טיפול הצרת היקפים שמאפשר הרזיה וחיטוב של הגוף מבלי שהמטופל נדרש ללכת לחדר כושר או לשמור על דיאטה?. להלן השוואת מחירי טיפול הצרת היקפים.
מחפש מידע אודות מחיר הצרת היקפים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
קביעת מחיר הצרת היקפים
טיפול הצרת היקפים הפך בשנים האחרונות לטיפול מבוקש ונגיש ביותר, המוכר למגוון רחב של אנשים באוכלוסיה. הנגישות הגבוהה של טיפול הצרת היקפים ומגוון טכניקות הטיפול האפשריות הפכו את הטיפול לנוח יחסית מבחינת מחיר לצרכן.

התחרות בין מכוני האסתטיקה השונים והקוסמטיקאיות הפרטיות עשו רק טוב לאזרח הקטן המעוניין בטיפול הצרת היקפים. המחיר, שנגזר ממגוון גורמים בהם: שיטת הטיפול הספציפית; אזורי הטיפול; מספר הטיפולים בסדרה; המוניטין של המכון בו עוברים את הטיפול; ועוד, נחשב לדינאמי ביותר, ובאופן כללי, לכזה המתאים לכל כיס.

כיום ניתן למצוא טיפולי הצרת היקפים במחירי ריצפה ממש, בעיקר בשיטות הפחות פופולאריות והממושכות יותר של התחום. חשוב לבחור את הטיפול לא רק על פי מחיר פגישה בודדת, אלא לקחת בחשבון כמה יעלה טיפול שלם, האם יש צורך בטיפולי שימור, והאם אתם מעוניינים ביותר מאזור טיפול אחד. בנוסף, נכון שבמכונים הגדולים מחיר הטיפול יקר יותר, אולם מצד שני הם עובדים עם מכשירים שבוודאות אושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי, ה- FDA (מנהל התרופות והמזון האמריקאי) או על ידי ה- CE (המנהל האירופאי) ופעמים רבות הם מציעים אחריות על הטיפול.

כמו כן, חשוב לדעת שעל מנת לטפל בכל אחת מהשיטות להצרת היקפים, על מפעילי המכשירים השונים לעבור הכשרה מסודרת על המכשיר ואופן תפעולו, ועליהם להיות מוסמכים בתחום. וודאו זאת מראש כאשר אתם נמצאים בקליניקה, ואל תהססו לבקש את האסמכתה המתאימה להכשרה. זכרו שמדובר בגוף שלכם ושזו זכותכם המלאה לקבל את כל המידע, והמידע הנכון לפני שאתם נותנים לאחר לטפל בכם.

בנוסף, מומלץ לבקש חוות דעת של מטופלים שכבר עברו את הטיפול במכון. בקשה זו היא לגיטימית ורק יש לשים לב שלא נותנים לכם את ספר הממליצים של המקום, כי שם מן הסתם תוכלו להיתקל רק באלו שעבורם הטיפול היה מושלם. במידה ואתם מכירים מישהו שעבר את הטיפול ויכולים לשאול אותו אישית על הטיפול ועל המכון זה יהיה הטוב ביותר.

עלות הצרת היקפים כללית
באופן כללי מחירי טיפול הצרת היקפים יכולים לנוע בין 5,000 ל- 15,000 ש"ח, כאשר הכוונה היא לעלות טיפול מלא באזור מסויים, ולא לעלות פגישה בודדת.   
כאשר מפרקים את המחיר לפי אזורים אלו המחירים הממוצעים לסדרה של טיפולים:  


  ירכיים - פנימיות וחיצוניות 

 
  1,200-2,000 שקלים  

  בטן - עליונה ותחתונה

 
1,000-2,200 שקלים

  זרועות

 
  1,000-1,800 שקלים

  גב - בדרך כלל תחתון

 
  1,000-2,200 שקלים

  סנטר

 
  1,000-1,600 שקלים

  עיצוב לחיים


 1,000-1,500 שקלים
 
  עלות כללית של מספר אזורים  
 
 
 5,000-10,000 שקלים 

מחירי טיפול הצרת היקפים בשיטות השונות

הצרת היקפים בשיטת בלה קונטור - מחיר סדרת טיפולי בטן יעלה בין 2,980-3,640 שקל. מחיר סדרת טיפולי ירכיים יעלה בין 4,560-5,040 שקל.  
הצרת היקפים בשיטת מכשיר LPG - המחיר לפגישת טיפול יכול להתחיל ב- 150 ש"ח ולהאמיר עד ל- 300 ש"ח ויותר, לכל פגישה. זאת כתלות באזור בו מבצעים את הטיפול. 
הצרת היקפים בשיטת סמרטליפו - המחיר הממוצע לסדרת טיפולים בשיטה זו יעלה כ- 7,000 שקלים ואפילו יותר, כתלות באזור הטיפול המבוקש.
ניתוח הצרת היקפים - ישנה דינאמיות רבה במחירי ניתוח הצרת היקפים, יש לשאול על מחיר עבור מטופל במעמד פגישת הייעוץ.