מחיר ניתוח הגדלת חזה

כמה עולה ניתוח הגדלת חזה?

בעבר ניתוח הגדלת חזה היה נחלתן של נשים עשירות בלבד. אולם כיום, ניתוחי הגדלת חזה הפכו זולים במידה משמעותית וחלק נכבד מנשות האוכלוסיה המערבית יכולות לעמוד בתשלום וליהנות מחזה יפה וגדול. עם זאת, ניתוח הגדלת חזה הוא עדיין הוצאה כלכלית משמעותית, כך שלפני שמחליטים עליה חשוב לבחור את הקליניקה הנכונה, המנתח הפלסטי המקצועי ביותר, וטכניקת הניתוח המתאימה לכן ביותר, זאת על מנת להבטיח שלכספכן תהיה תמורה מלאה.

מחפש מידע אודות מחיר ניתוח הגדלת חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מחיר ניתוח הגדלת חזה
מה משפיע על מחיר ניתוח הגדלת חזה?

מחיר ניתוח הגדלת חזה נע בין 15,000 ש"ח ל- 25,000 שקלים. מחיר הניתוח אינו קבוע וכל קליניקה אליה תפנו תציע לכן מחיר אחר בעבור ניתוח הגדלת חזה, בהתאם למנתחים שעובדים אצלה ולאיכות הקליניקה. טווח המחירים של ניתוח הגדלת חזה משתנה בהתאם לאיכות המכון, הרופא הפלסטי שמבצע את הניתוח, טכניקת הניתוח, מצב החזה של המטופלת (נפול, אסימטרי וכדומה) ואיכות ההגדלה (סוגי השתלים, נפחם, הטכניקה הנבחרת וכדומה).

להלן פירוט על מספר גורמים משמעותיים:
איכות השתל -
אחד הגורמים העיקריים שמשפיעים על מחיר הגדלת חזה הוא איכות השתל בו בוחרת המטופלת לביצוע הניתוח. כאשר השתל נחשב איכותי, כמו שתל אנטומי (סוג של שתל סיליקון), מחירו יהיה גבוה. כמו כן, גם נפח השתל משפיע על המחיר, כך שככל שנפח השתל גדול יותר כך התשלום עליו יהיה גדול יותר.

טכניקת הניתוח
גורם נוסף שמשפיע על המחיר הוא טכניקת הניתוח, משמע, מורכבותו של ניתוח להגדלת חזה. באופן כללי, ניתוחים שדורשים זמן רב יותר וטכניקת הניתוח המבוצעת בהם נחשבת למורכבת יותר גם יהיו יקרים יותר. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח שניתן לבצעו בכמה טכניקות, כאשר כל בחירה בטכניקה משפיעה על מחיר הניתוח. בזמן פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח ובחירת טכניקת הניתוח תחשפו גם לעלות של כל טכניקה. הסבר אחד למצב הוא שטכניקה מורכבת יותר דורשת הן אנשי צוות מקצועי מנוסים יותר (רופא מרדים וצוות אחיות), והן אורכת זמן רב יותר כך שזמן השימוש בחדר הניתוח מתארך ובמקביל המחיר עולה.

קליניקה / מכון רפואי
מכונים וותיקים עם ניסיון יהיו לרוב יקרים יותר ממכונים חדשים, שלא פעם מורידים מחירים כדי להביא לקוחות חדשים ולבנות לעצמם שם. כמו כן, איכות המכשור והיצע השירותים המשתנה בכל מכון וקליניקה משפיעים על מחיר ניתוח הגדלת החזה וכך גם מיקום המכון מבחינה גיאוגרפית. מכונים באזור המרכז לרוב יקרים יותר, גם משום שהם פופולאריים יותר וגם כי הם משלמים שכירות גבוהה יותר וצריכים להחזיר את ההוצאות.

המנתח הפלסטי ומחיר ניתוח הגדלת חזה -
ניסיון, רמת המומחיות הכירורגית וותק המנתח הפלסטי הם הגורם בעל ההשפעה המשמעותית ביותר על מחיר ניתוח הגדלת חזה. מנתח פלסטי מנוסה שצבר ניסיון רב בניתוחי הגדלת חזה יהיה מבוקש יותר ולכן יעלה יותר כסף. בחירה של מנתח מנוסה מאפשרת ללקוחות רבים לחוש ביטחון וכי הם נמצאים תחת ידיים טובות. רבים מעדיפים לשלם יותר על מנת לחוש ביטחון זה ולצמצם כמה שניתן את הסיכונים.
על מנת לבדוק את איכותו של הרופא המנתח בקשו לראות תיק עבודות קודמות, המלצות, שאלו על לימודיו וכן חפשו אחריו באינטרנט. 

לסיכום, ישנם גורמים רבים המשפיעים על מחיר ניתוח הגדלת חזה ולא בכולם יכול המטופל לשלוט. לפני שמחליטים היכן לעבור את הניתוח מומלץ לבדוק את מרכיבי המחיר, ולהבין מדוע בקליניקה X הוא גבוה, בעוד בקליניקה Y הוא נמוך. יתכן ולאחר בירור תחליטו לבחור דווקא בקליניקה היקרה יותר שמבטיחה לכם שירות אישי יותר או מנתח בעל שנות ניסיון רבות יותר.

השיקול הכלכלי הוא אומנם משמעותי ביותר בבחירת הקליניקה והמנתח, אך הדבר החשוב ביותר הוא הגוף שלכן. התפשרות על מחיר נמוך הנובע משתלים זולים, או ממנתח פלסטי לא מנוסה עלולה להיות יקרה בטווח הארוך, להביא לפגיעה פיזית ואסתטית בגוף, ולהשקעה של משאבים נוספים בעתיד.

על מנת להתחיל לברר את מחירם של ניתוחים פלסטיים בקליניקות ובמרפאות השונות במהירות ובקלות תוכלו למלא את הפרטים שלכן בטופס הפנייה ולתת למכונים לרדוף אחריכן, אחרי הכול מגיע לכן.