מידפייס

העלמת קמטים ומתיחת פנים עדינה

תחום האסתטיקה הרפואית מתפתח בקצב מסחרר ומוצא בכל פעם פתרונות חדשים פחות ופחות פולשניים לקבלת תוצאות אסתטיות, שבעבר היו מתקבלות רק על ידי ניתוחים פלסטיים ממושכים. טיפול מידפייס, הוא אחד מהטיפולים החדשניים והייחודיים שמחליפים בשנים האחרונות את ניתוח מתיחת פנים המסורתי. טיפול מידפייס מעניק לפנים מראה צעיר, ויחד עם זאת רך ונינוח.

מחפש מידע אודות מידפייס?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מידפייס
החל מגיל 40 ניתן להבחין אצל נשים וגברים בקמטים, כתמים ודילול בשומן הפנים שיוצר רפיון ושקעים בעור הפנים. סימנים אלו משווים לפנים מראה זקן ועייף שרבים מעוניינים להיפטר ממנו. פנים צעירות נחשבות היום לפנים חלקות ונינוחות שהעיניים בהן פתוחות והלחיים והשפתיים עודן גבוהות. טיפול מידפייס יכול להיות התשובה לאותם האנשים המחפשים טיפול שיחזיר להם את המראה הצעיר ולא יגרור אחריו החלמה ממושכת וחשש מצלקות ומראה לא טבעי.

טיפול מידפייס מתיחת פנים עדינה
כאמור, טיפול מידפייס הוא טיפול חדשני שמטרתו לבצע מתיחת פנים עדינה תוך פולשנות מינימאלית ושמירה על פנים בעלות מראה טבעי, נינוח ובעל הבעה טבעית. הטיפול מסייע לאנשים בעלי עור רפוי שהתדלדל בעקבות הגיל וסיבות נוספות, להחזיר לעצמם את העור הרענן והמתוח ואיתו את הלחיים, השפתיים והעיניים למקומם הטבעי.
הליך טיפול מידפייס הוא הליך כירורגי, אך בניגוד לניתוח מתיחת פנים הוא נחשב עדין ביותר וכמעט שלא פולשני, כדרכה בקודש של האסתטיקה הרפואית.

את טיפול מידפייס מבצעים כבר בשלבים הראשונים של צניחת העור, לפני שהמצב מחמיר ובכך מונעים את ההחמרה ומחליפים את הניתוח מתיחת פנים בהליך פשוט, מהיר יותר ופולשני פחות. טיפול מידפייס מיועד לנשים וגברים כאחד ולמרות שמומלץ לעבור אותו בשלבים הראשונים של התבגרות עור הפנים הוא יכול לסייע גם לאנשים בשלבים מתקדמים יותר.

מידפייס (מתיחת פנים עדינה) - מהלך הטיפול
טיפול המידפייס הוא טיפול כירורגי במהלכו מבצע המנתח חתכים זעירים באזור העפעפיים התחתונים וליד האוזניים. דרך חתכים אלו מותח הרופא את עור הפנים הרפוי חזרה למקומו הטבעי ומשיב לו מראה צעיר וחלק מבלי שיראה מתוח יתר על המידה או לא טבעי. יש לציין שבניגוד למתיחת פנים שמרימה את העור מעל המנח הטבעי שלו, טיפול מידפייס מחזיר לפנים את המראה הקודם שהיה להם ומחזיר את העור למקומו טרם הצניחה. החתכים בניתוח זעירים וכמעט שלא משאירים צלקות וכן זמן ההחלמה קצר ביותר ונמשך רק כשבוע. טיפול מידפייס אורך כשעה וחצי, מבוצע תחת הרדמה מקומית ומהווה תחליף שקול למתיחת פנים.  

טיפול מתיחת פנים הוא אחד מיני טיפולים שמאפשרים להחזיר לעור הפנים את מראהו הצעיר והרענן. טיפולים נוספים בתחום זה הם טיפול העלמת קמטים וטיפול מילוי קמטים, שרבים מחליטים לפנות אליהם. בכל מקרה היום לא חייבים לחיות עם הקמטים ומספר הטיפולים המוצעים בתחום הוא רב ביותר ומתאים לכל אחד ולכל כיס.