טיפול מיזותרפיה בתל אביב

הצערת עור הפנים לקבלת מראה חלק ונעים

מי רוצה עור פנים חלק? עור פנים שנראה צעיר ורענן? טיפול מיזותרפיה, מטיפולי האנטי אייג'ינג המובילים ביותר בעולם המערבי מציע למטופלים לעבור שינוי, לחזור בזמן, ולהצעיר את עור הפנים. במסגרת הטיפול מוזרקים לרקמת הפנים חומרים מזינים הממלאים את הקמטים ומעוררים את העור והגוף לייצר תאים חדשים ולייצר חומרים מזינים טבעיים כגון קולגן ואלסטין שמשפרים את מראה העור ומחדשים אותו.
מחפש מידע אודות טיפול מיזותרפיה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול מיזותרפיה
טיפול הצערת עור הפנים, מיזותרפיה, מתאים לחלק נכבד מהאוכלוסיה, ומבוצע באופן שאינו פולשני ואינו כירורגי. הטיפול, שמוצג כחלק מתחום האסתטיקה הרפואית, כולל הזרקה של חומרים מזינים לעור המסייעים לאלסטיות שלו ולמראהו הבריא. טיפול מיזותרפיה מיועד לעור החשוף והעדין של הפנים, המחשוף, הצוואר ועור גב כף היד.

את הטיפול ממליצים להתחיל כבר בגיל צעיר, עם התחלת הופעתם של הקמטים והקמטוטים הראשונים על פני העור.

את החדרת התרכובת לעור הפנים מבצעים באמצעות הזרקה, כאשר יש שימוש במחטים זעירות המצליחות להגיע לבין שכבות העור, באופן מדוייק. יש קליניקות המבצעות את ההזרקה באופן ידני ויש מי שעושה שימוש במכונה ייחודית היורה את התרכובת אל בין שכבות העור במהירות גדולה. בנוסף, במידה והמטופל חש בכאב מקפידים למרוח על פני העור משחה מאלחשת.

התרכובת המוזרקת מורכבת ממגוון חומרים, המשתנים בהרכבם ובריכוזם, בהתאם לאופי עור פניו של המטופל. כיוון שכך האפקטיביות והיעילות של הטיפול גדולה מאד. יחד עם זאת, חשוב לפנות לקליניקה רצינית, שרופאיה בעלי הכשרה לביצוע הטיפול ויודעים להתאים את התרכובת האופטימאלית עבור כל מטופל. כאשר מזריכים חומרים אל העור חשוב שהריכוז שלהם יהיה מדוייק וכן שההזרקה תהיה מעודנת וממוקמת היטב.   

טיפול מיזותרפיה בתל אביב
קליניקות בתל אביב מציעות טיפולי אסתטיקה רפואית ואנטי אייג'ינג מגוונים, בהם טיפול מיזותרפיה. ניתן לפנות לקליניקות ולקיים פגישות ייעוץ וקבלת מידע על הטיפול ועל האפקטיביות שלו. מומלץ לבחון האם הרופא המטפל בכל קליניקה מוכשר לעבוד עם התרכובות של טיפול מיזותרפיה והאם יש לו ניסיון בתחום.

הכמות הרבה של הקליניקות הנמצאות בתל אביב ומציעות את הטיפול, מביא לתחרות גוברת בניהן ועבור המטופלים להורדת מחירים ולמבצעים. לכן, נמליץ לברר במספר קליניקות על הטיפול ולא ללכת ישר לראשונה שבהן. יש לבדוק האם המחיר המוצע הוא לטיפול בודד או לסדרה של טיפולים והאם יש הנחות למטופלים חוזרים. כמו כן בעת ההגעה לקליניקה דרשו פגישה עם הרופא המטפל ובקשו הסבר על הטיפול, על התוצאות הצפויות וגם על תופעות הלוואי שעלולות להופיע.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לטיפול מיזותרפיה בתל אביב
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.