מילוי קמטים בדרום

מעוניין לעבור טיפול מילוי קמטים? מעכשיו אפשר גם בדרום!

טיפול מילוי קמטים הוא טיפול שמעניק לפנים מראה חלק ורענן ובעיקר צעיר הרבה יותר מגילו הכרונולוגי. לרוב, מי שמתעניין בטיפול בקמטים הם בני 35 פלוס שמרגישים כי הקמטים והקמטוטים שהחלו להופיע על הפנים אינם תואמים לתחושתם הפנימית, הצעירה. הטיפול כולל הזרקת חומרי מילוי לעור הפנים שממלאים את הקמטים בנפח והופכים את מרקם העור להומוגני, בנוסף לכך שהם מעודדים אותו להתחדשות.
מחפש מידע אודות מילוי קמטים בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מילוי קמטים
היווצאות קמטים היא תופעה טבעית, והקמטים מופיעים על פניו של כל אדם החל מגיל מסויים. הקמטים יכולים להיות עדינים או עמוקים ואופיים מושפע ממרכיבים כגנטיקה, חשיפה לשמש, גיל האדם ועוד. עבור חלק מאנשים התחושה היא שהקמטים מופיעים מהר מידי והרבה מידי וקיים רצון לטשטש אותם, להחליק אותם ולצמצם אותם, דבר שנעשה בעולם המערבי על ידי טיפול מילוי קמטים.

מי שמעוניין לעבור טיפול מילוי קמטים עליו לקבוע פגישת ייעוץ והיכרות בקליניקה בה בחר ושם לתאם ציפיות מול הרופא הפלסטי ולבחור את חומר המילוי המתאים לו ביותר. לכל חומר מילוי תכונות שונות והוא מתאים לאזור שונה בפנים ולמילוי קמטים ספציפיים (יציבים / זמניים/ עמוקים / קמטוטים / שקעים). בהתאם לבחירת חומר המילוי יוכל הרופא הפלסטי לנקוב במחיר הטיפול וכן לתת למטופל צפי מתי יהיה עליו לחזור על הטיפול על מנת לשמר את התוצאות. מובן לאורך התהליך הרופא מבצע בדיקות וממליץ על חומר המילוי האופטימאלי עבור כל לקוח מבחינה מקצועית.

טיפול מילוי קמטים מבוצע על ידי הזרקת חומרי מילוי טבעיים וזמניים, לרוב, אל פנים העור, באזור הקמטים. החומרים ממלאים את הקמטים או השקעים ומעודדים היווצרות של קולגן טבעי שמסייע למראה עור צעיר וגמיש. חומרי המילוי נספגים בגוף כמה חודשים לאחר ההזרקה כך שעל מנת לשמר את התוצאות יש לחזור על הטיפול.

מילוי קמטים בדרום
טיפול מילוי קמטים הוא טיפול מבוקש ביותר שנותן מענה לאוכלוסיה רחבה בכל חלקי הארץ. אנשים מהצפון, המרכז והדרום חולקים את הרצון להיראות טוב ולהרגיש צעירים. הרצון ולעיתים הצורך להיראות טוב מביא אותם לעבור טיפולי אסתטיקה וטיפוח שונים בהם טיפול מילוי קמטים.

הרופאים והמנתחים הפלסטיים הבינו כי אין שוני בין האוכלוסיות השונות, והיום הם מציעים את שלל הטיפולים גם בקליניקות בדרום הארץ, בעיקר בערים מרכזיות. 
מגוון הקליניקות והמכונים בדרום הארץ מציעים טיפול מילוי קמטים מקצועי ואמין.