מילוי קמטים בחיפה

הפנים נראות עייפות ומבוגרות? זה הזמן למילוי קמטים!

הרוח של מרכז הכרמל, השמש בים, הפיח מהמפרץ - כולם פוגעים בעור הפנים וגורמים לו להיראות מבוגר יותר מכפי גילו. בנוסף על כך, גם הקמטים שעל הפנים מעמיקים ונראים בולטים יותר. טיפול מילוי קמטים בחיפה מיועד למי שמעוניין לחזור למראה הצעיר והמתוח, לחדש ולשמור על עורו.
מחפש מידע אודות מילוי קמטים בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מילוי קמטים
אנשים רבים בגילאי ארבעים ומעלה חשים כי מראה פניהם מבוגר מכפי שהיו רוצים, או מכפי שהם חשים באופן אישי. כיוון שהפתרון של מילוי קמטים הפך להיות כה זמין, נגיש ונפוץ רבים מהם מחפשים אחריו ופונים למגוון המרפאות וקליניקות המציעות אותו ומסייעות להשגת מראה עור פנים חלק וצעיר יותר.

טיפול מילוי קמטים הוא טיפול אסתטי פשוט במהותו, במהלכו מתאימים למטופל את חומר המילוי שיוזרק לפניו, אל החללים הריקים שיוצרים את הקמטים וימלא אותם. חומרי מילוי קמטים נבדלים בניהם במידת עמידותם, בחומרים מהם יוצרו ובסופו של דבר במחירם. מרבית החומרים המיועדים למילוי קמטים הינם טבעיים וזמניים.

בין חומרי המילוי משמשים בהליך הפופולאריים ביותר הם חומצה היאלורונית, שהיא גם הבסיס לחומרי מילוי אחרים אחרים, קולגן, ביו אלקמיד ועוד. מי שברצונו להעלים קמטי הבעה (קמטים הנמצאים בין הגבות, בצידי הפה וצידי העיניים ונוצרים מתזוזת השרירים בעת קיום הבעות פנים) ולא קמטים יציבים יעשה שימוש בבוטוקס.

הליך מילוי קמטים מיועד למי שהחלו להיות לו קמטים יציבים וקבועים על פניו ולמי שמרגיש שהקמטים מפריעים לו ומקנים לפניו מראה מבוגר או מודאג. אין גיל קבוע למילוי קמטים ואת הטיפול עוברים נשים וגברים בני כל הגילאים החשים בו צורך. חשוב לציין, שכפי שנכתב קודם לכן, חומרי המילוי ברובם טבעיים ולכן נספגים עם הזמן בגוף, כך שהתוצאה אינה לצמיתות ויש לחזור על ההליך אחת לכמה חודשים עד שנה וחצי על מנת לשמר את התוצאות. 
  
מילוי קמטים בחיפה
כיוון שמדובר בטיפול פשוט ומהיר אין סיבה אמיתית שלא לעבור אותו קרוב לבית. מנתחים פלסטיים הבינו כי על מנת להנגיש את הטיפול לקהל החיפאי והצפוני עליהם לקרב את הקליניקות ולאפשר למטופלים להינות מטיפול איכותי קרוב לבית. שכן אין הרבה הגיון בנסיעה של שעתיים עבור טיפול של 10 דקות.

כיום, ניתן לעבור טיפול מילוי קמטים בחיפה באחת מהקליניקות והמרכזים הרפואיים שנפתחו בעיר ומציעים טיפולים אסתטיים שונים לקהל הרחב.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למילוי קמטים בחיפה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה - הזרקת חומצה היאלורונית
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.