מילוי קמטים בירושלים

מילוי קמטים

נזקי מזג האוויר, הקור, הרוח, זיהום האוויר והשמש לצד התבגרות טבעית של העור והגנטיקה מביאים להזדקנות של העור ושל היכולת שלו לחדש את עצמו, לשמור על אלסטיות ועל היותו חלק. עם השנים הקמטים מעמיקים ומתקבעים ועבור אנשים רבים המצב מפריע והם שואפים לשנותו.
מחפש מידע אודות מילוי קמטים בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול מילוי קמטים
העלמת קמטים או מילוי קמטים הוא טיפול מוכר ופופולארי מאד בעולם האסתטיקה הרפואית. הטיפול מתבצע על ידי הזרקה של חומר מילוי אל פנים העור, באזור הקמט, כך שהחומר ממלא את החלל שנוצר, הופך את הפנים לחלקות יותר ובמקרים רבים בו זמנים גם מעודד את העור לייצר תאים חדשים ולהתגמש.

חומרי המילוי השונים המוזרקים לעור הינם חומרים שברובם נחשבים לטבעיים, משמע מצויים בגופינו באופן טבעי ורק נוצרים באופן מלאכותי בעבור הטיפול, וזמניים, כך שהשפעתם פגה תוך כמה חודשים והם נספגים בגוף. תכונות אלו של החומרים הופכת אותם לבטוחים, את מספר התגובות האלרגיות לאפסי ואת יעילותם לגדולה.

האוכלוסיה שפונה לטיפול מילוי קמטים היא מגוונת וכוללת ברובה אנשים בני 40 עד 65 משני המינים ומכל הסקטורים.

מילוי קמטים בירושלים
טיפול מילוי קמטים בירושלים ניתן לעבור אצל מנתחים פלסטיים ובקליניקות המתמחות בסוג זה של טיפול ומכירות את העבודה עם חומרי המילוי השונים. לרוב, כאשר פונים לטיפול מילוי קמטים בירושלים או בכל מקום אחר יש להיפגש עם הרופא, לתאם ציפיות ולהחליט על חומר המילוי בו יעשה שימוש. כמות החומר וסוג החומר שיבחרו ישפיעו על מחיר הטיפול.

המתעניינים בטיפול מילוי קמטים בירושלים יכולים לפנות לקליניקות השונות דרך טופס הפרטים הנמצא באתר.