מילוי קמטים בתל אביב

הקמטים על הפנים מפריעים לך? זה הזמן לטיפול מילוי קמטים!

קמטים בעור הפנים נוצרים בעקבות מגוון גורמים בהם: גנטיקה, גיל, עישון, חשיפה לשמש, תזונה לקויה ועוד. עם השנים גילו חוקרים כי החשיפה לשמש היא מרכיב מרכזי בסיפור, ונשים וגברים שנחשפו לאורך זמן לשמש ללא הגנה על עור הפנים הביאו להזדקנות מוקדמת יותר של העור. המידע רלוונטי בעיקר למי שחי באזורים שטופי שמש ונוהג ללכת בהם חשוף, דוגמת ארצנו הקטנטונת בכלל, ובפרט עבור מי שחי בתל אביב. טיפול מילוי קמטים מיועד לכל מי שהקמטים מפריעים לו ומעוניין להעלים אותם.
מחפש מידע אודות מילוי קמטים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול מילוי קמטים
קמטים וקמטוטים שנוצרים על גבי עור הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים יכולים להוות מטרד אסתטי שאנשים בני גיל שלושים פלוס ומעלה מעוניינים להיפטר ממנו. הקמטים, לרוב, אינם מלאי חן ואינם מעניקים לאנשים את המראה השרמנטי, את הסקס אפיל או אפילו את המראה של זה בעל חוכמת החיים. הקמטים בסופו של דבר פשוט נמצאים שם ולא ממש מסייעים ליצירת מראה ההולם את התחושה הצעירה של האדם. טיפול מילוי קמטים הוא הטיפול האסתטי שנותן מענה לצורך להיפטר מהם.

טיפול מילוי קמטים הוא טיפול אסתטי מתחום אסתטיקה רפואית, במהלכו עושה המנתח הפלסטי שימוש בחומרי מילוי, לרוב טבעיים וזמניים, אותם הוא מזריק לעור הפנים לכיוון הקמט לצורך מילוי והעלאת נפחו. חומר המילוי המוזרק ממלא את נפח הרקמה שהתדלדלה ובכך מעלים את הקמט. בנוסף, מרבית חומרי המילוי גם מעודדים היווצרות מחודשת של קולגן טבעי שמגמיש את עור הפנים ומעניק לו מראה צעיר ואלסטיות.

חומרי מילוי, כפי שנכתב קודם, הם לרוב זמניים וטבעיים, כך שהם נספגים בגוף בממוצע לאחר שמונה חודשים. לאחר שחומרי המילוי נספגו ניתן לעבור שנית את טיפול מילוי קמטים על מנת לשמר את התוצאות.

מילוי קמטים בתל אביב
בתל אביב ישנם מרכזים רפואיים רבים וקליניקות המציעים טיפול מילוי קמטים, כאשר כל אחד מתמחה בהזרקה של חומר מילוי שונה. מומלץ להשאיר פרטים באתר וליצור קשר חינם וללא התחייבות על מנת להשוות בין הקליניקות והמרכזים השונים ולבחור מהי השיטה ומהו חומר המילוי הטוב ביותר עבורכם.

בעיר כמו תל אביב בה השמש נמצאת חשופה בשמיים כמעט כל השנה והשיזוף הוא חלק בלתי נפרד מהחיים ישנם קליינטים רבים לטיפול מילוי קמטים והעלמת קמטים. המנתחים הפלסטיים ממליצים להישמר מחשיפה מוגזמת לשמש ולשמור על עור הפנים באמצעות קרם הגנה או כובע. גם לאחר טיפול מילוי קמטים מומלץ לשמור על העור מפני חשש לפיגמנטציה ואדמומיות.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למילוי קמטים בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.