מתיחת פנים ללא ניתוח

מידע על טיפול מתיחת פנים ללא ניתוח

קמטים המופיעים על הפנים מקנים מראה מבוגר, בוגר ולעיתים עייף, מה שרבים אינם רואים בחן רב. הקמטים שמתחילים להיות רבים ומודגשים יותר עם השנים מביאים אנשים לחפש אחר דרכים להעלימם ולהראות צעירים יותר. בעבר, על מנת לשמור על מראה צעיר וחלק של עור הפנים נהגו להשתמש באיפור ובעיקר בהרבה מייקאפ, אך היום הטיפולים האסתטיים יעילים יותר ונשמרים לטווח ארוך יותר.
בנוסף, אם אתם חושבים שעל מנת לקבל פנים חלקות אתם חייבים לעבור ניתוח מתיחת פנים דעו שכיום ישנן גם שיטות המכונות מתיחת פנים ללא ניתוח, בהן: בוטוקס, מילוי קמטים והעלמת קמטים המשיגות תוצאות מעולות.
מחפש מידע אודות מתיחת פנים ללא ניתוח?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתיחת פנים ללא ניתוח
עם הגיל מופיעים קמטים בצידי העיניים, העור צונח, מופיעים חריצים במצח ובצידי הפה, העיניים מקבלות מכתשים והשפתיים נופלות. כל התופעות הללו הן לא תמיד גזירה משמיים וניתן לטפל בהן על ידי מתיחה ומילוי של העור באזור הקמטים. הטיפול הנפוץ עליו חושבים רוב המעוניינים בהעלמת קמטים הוא ניתוח מתיחת פנים, אך חשוב לדעת שקיימים מגוון טיפולים נוספים המאוגדים תחת הכותרת "מתיחת פנים ללא ניתוח" ותחום האסתטיקה הרפואית, וטיפולים אלו טובים לא פחות מניתוח מתיחת פנים המסורתי.

מתיחת פנים ללא ניתוח באמצעות מילוי והעלמת קמטים

כדי להחזיר את הנעורים לפנים מבלי לערב את סכין המנתחים מטפלים בקמטי הפנים על ידי שני הליכים מובילים: מילוי הקמטים והעלמת קמטים באמצעות בוטוקס.

מילוי קמטים - ישנו מספר רב של חומרים הנמצאים היום בשימוש לצורך מילוי קמטים, כאשר הליך הטיפול עצמו זהה (ללא קשר לחומר המילוי) וכולל הזרקה של חומר מילוי לקמט בפנים, לשכבה התת עורית שהתרוקנה מקולגן טבעי ומחומצה היאלורונית.

ניתן להזריק לפנים חומרי מילוי הגורמים למתיחה של העור שמבוססים על חומרים שנמצאים בגופנו כמו קולגן, שומן עצמי או חומצה היאלורנית. כמו כן ישנם טיפולים כוללים של מילוי קמטים כמו מיזותרפיה ו- מיני ליפט, שמבוסס גם כן על הזרקה של חומרים מבוססים חומצה היאלורונית. טיפול על ידי My cells מבוסס גם הוא על הזרקה של חומרים שנמצאים בגוף אשר נלקחים מהדם של המטופל.

העלמת קמטים - החומר הנפוץ ביותר לטיפול העלמת קמטים, המתמקד בהעלמת קמטי הבעה הוא בוטוקס. הבוטוקס הוא רעלן (המאושר לשימוש על ידי ה-FDA) המוזרק אל הקמטי ההבעה: בין הגבות, מסביב לעיניים, בסבית הפה (הקמטים המכונים סוגריים), לאחר הזרקתו וברגע המגע עם השריר הוא גורם לשיתוק של השרירים שגורמים ליצירת קמטי ההבעה, ובכך להפסקת העמקתם ולטישטושם.

שיטות נוספות למתיחת פנים ללא ניתוח
בנוסף לשיטות מילוי הקמטים ניתן לטפל בעור הפנים על ידי שיטות טיפוליות שעושות שימוש בקרן אור על מנת לחדש את העור ולמתוח את הפנים, כמו ה-טרינטי. שיטה שממצקת את עור הפנים ומטפלת בכתמי עור על ידי מכשיר השולח קרני אור המעוררות את העור לייצר קולגן.

אם אתם חוששים מניתוח מתיחת פנים, אך מעוניינים במראה פנים חלק וצעיר, תוכלו לשקול לפנות לטיפול באחת מהשיטות הללו. זכרו כי היום לא חייבים לחיות עם הקמטים ולהשלים עם המראה המבוגר והעייף. כל שדרוש הוא אומץ התחלתי לברר על הטיפולים וליצור קשר עם מרפאות המומחים השונות. המרפאות יפרטו על הטיפולים, האופן בו מתבצעים ההליכים וכן הסיכונים ותופעות הלוואי, אולי תופתעו לגלות שמרבית הטיפולים נחשבים לפשוטים וקלים ואף אינם דורשים התאוששות.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ למתיחת פנים ללא ניתוח
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.