ניתוחים פלסטיים באזור החזה הם הניתוחים הפלסטיים של כל הזמנים. הם ככל הנראה הניתוחים שמייצגים יותר מכל את תחום הניתוחים הפלסטיים והאסתטיים ורבים חושבים עליהם, דבר ראשון כאשר מדובר על ניתוח פלסטי. בפועל מדובר על מספר ניתוחים שמטרתם להעניק לחזה הנשי והגברי מראה אסתטי ויפה יותר, בהתאם לבקשת המטופל ואידיאל היופי.

מי יכול לשכוח את התמונה של פמלה אנדרסון רצה על חוף הים בבגד ים אדום בתוכנית משמר המפרץ? תמונה זו מסמלת אולי יותר מכל את מהפכת הניתוחים הפלסטיים בכלל וניתוחי החזה בפרט. מאז אותו צילום החלו להתפרסם אין ספור מפורסמים שהגדילו והרימו את החזה, עולם הדוגמנות שינה את פניו ועבר מתקופת ההרואין שיק שהתאפיינה ברזון לעולם שופע ונשי, וסמל היופי עוצב מחדש עם מראה גדול וזקור של החזה.

ניתוחים פלסטיים בחזה הפכו ליותר ויותר פופולאריים ופחות נשים הרגישו צורך לשמור בסוד שהחזה שלהן לא טבעי. ניתוח החזה הנפוץ ביותר הפך להיות ניתוח הגדלת חזה ומייד אחריו התברג ניתוח הרמת חזה אשר משלים את התמונה.

ניתוחי חזה נוספים אשר התפתחו עם השנים כוללים מלבד ניתוח הגדלת חזה וניתוח הרמת חזה גם ניתוח הקטנת חזה, ניתוח הקטנת חזה לגברים, ניתוח לתיקון חזה אסימטרי, ניתוח שיחזור שד אשר מקורו אומנם בניתוחי הפלסטיקה אך הוא מוגדר כניתוח שיקומי לאחר כריתת שד הנובעת מסרטן השד וכן ניתוחים וטיפולים מקומיים כטיפול בפטמות שקועות.

כאמור חלק מניתוחי החזה הם ניתוחים פלסטיים גירדא אשר נועדו לשפר את המראה החיצוני והאסתטיקה של גוף המטופלת או המטופל. אך, חלק אחר מניתוחי החזה נובע מבעיות רפואיות אשר מצריכות התערבות כירורגית או משילוב של בעיות אסתטיות ורפואיות.

אחד מהניתוחים הללו הוא ניתוח הקטנת חזה אשר יכול לנבוע הן מצורך אסתטי והן מבעיות יציבה וכאבי גב אשר גורם משקלם העודף של השדיים. ניתוח שחזור שד מבוצע גם הוא בעיקר מטעמים שיקומיים לאחר כריתת שד וכמוהו גם ניתוח אסימטריה בחזה משלב צורך אסתטי יחד עם צורך רפואי.

הקטנת חזה לגבר
בגיל ההתבגרות מופק גם אצל גברים הורמון הגורם להתפתחות השדיים. ניתוח הקטנת חזה לגבר מסיר את שכבת השומן הזו ומשווה למטופל חזה שטוח וגברי.
קרא עוד
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח פלסטי נפוץ ומבוקש במהלכו מושתל בכל שד שתל סיליקון אשר מגדיל את ניפחו.
קרא עוד
ניתוח הקטנת חזה
ניתוח במהלכו נכרתת חלק מרקמת השומן בשד, מה שמקטין את נפחו. ניתוח הקטנת חזה מיועד לנשים הסובלות מהפן האסתטי והרפואי של חזה גדול.
קרא עוד
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה משנה תוך שעות ספורות את מראה החזה הנשי ואת מראה הגוף והפרופורציות. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח בעל השפעה גדולה על המראה החיצוני ועל היבטים פסיכולוגיים דוגמת ביטחון עצמי ודימוי גוף...
ניתוח הקטנת חזה
הנתון הבא אולי יפתיע רבים: ניתוח הקטנת חזה הוא מהניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בארץ ובעולם...
ניתוח הרמת חזה
ניתוח הרמת חזה, הוא ניתוח פלסטי שנועד לפתור בעיה של חזה נפול. ניתוח הרמת חזה מרים את החזה חזרה למקומו הטבעי ומעצב אותו מחדש...
ניתוח הקטנת חזה לגבר
ניתוח הקטנת חזה לגבר הינו ניתוח פלסטי לו נזקקים כ- 40%-60% מהגברים...
ניתוח אסימטריה בחזה
מטבעו הגוף שלנו איננו סימטרי - העיניים, כפות הידיים וכך גם החזה, אינם סימטריים. לרוב, האסימטריה אינה מהווה מטרד וכמעט שאינה נראית, אולם כאשר ניתן לראותה הפתרון הוא ניתוח תיקון אסימטריה בחזה...