עיצוב ואגינה בתל אביב

חושבת על ניתוח עיצוב ואגינה? מעוניינת בשיפור איכות החיים?

איבר המין הנשי, כמו כל חלק אחר בגוף האדם, אינו זהה בין אישה לאישה. במידה ואינך מרוצה ממראה או מבנה הואגינה ומעוניינת לשנות אותו את יכולה לעשות כן באמצעות ניתוח פלסטי עיצוב ואגינה. הניתוח שתופס תאוצה בשנים האחרונות מציע פתרון חכם לבעיה האינטימית ומאפשר לאישה לחוש בנוח עם גופה, ללא כל פגיעה באיבר הנשי החשוב. במידה ואת מרגישה שלא בנוח עם מראה הואגינה ואם היא מפריעה לך או בולטת מידי אל תתביישי ופני להתייעצות. תופתעי לגלות שנשים רבות עשו זאת לפניך.
מחפש מידע אודות עיצוב ואגינה בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח עיצוב ואגינה
שפתי הואגינה החיצונויות שונות בצורתן מאישה לאישה ויכולות להציג הופעה בולטת מאד, א-סימטרית או נורמטיבית. יש פעמים בהם מבנה השפתיים החיצוניות מפריעות לאישה הן בשל המראה הלא אסתטי שלהן בעת שהן נחשפות, והן בעת קיום יחסי מין, אז מבנה שפתיים בולטות או גדולות יכולות להפריע לחדירה חלקה ואפילו לגרום לכאב אצל האישה. כמו כן יש מי שמדווחת על כך ששפתי ואגינה גדולות מפריעות לה בעת לבישת מכנס צמוד כטייץ, שכן רואים את המראה השונה והבולט שלהן מבעדו.

מבנה השפתיים הוא מולד ועם ההתפתחות המינית הוא יכול להפוך למטרד. 

טיפול בשפתי ואגינה בולטות
את הטיפול בשפתי ואגינה בולטות או אסימטריות מעניקים מנתחים פלסטיים מומחים המציעים ניתוח לעיצוב ואגינה במהלכו הם מקטינים ומעצבים את הואגינה כך שלא תפריע יותר לאישה בקיום פעולות נורמטיביות ולתפקוד התקין שלה בחיי היום יום. במסגרת הניתוח המנתחים מסירים משולש קטן מהשפתיים החיצוניות, מהדקים מחדש את הרקמה שנותרה ובכך מקטינים אותה. הניתוח נחשב לפשוט, ועם זאת הוא מצריך מיומנות כירורגית גבוהה ביותר ויכולות דיוק גבוהות.

לניתוח עיצוב ואגינה אין בדרך כלל פן רפואי, וגם המנתחים מקפידים שלא לגעת במבנה הפנימי של הואגינה, אלא רק בשפתיים החיצוניות.

עיצוב ואגינה בתל אביב

מומחים בתחום הניתוחים הפלסטיים בכלל וניתוחים בתחום האסתטיקה הואגינלית בפרט, כאלו המתמקדים בעיצוב האיברים האינטמיים של האישה יושבים בתל אביב. חלק מהקליניקות המציעות ניתוח עיצוב ואגינה בתל אביב הן קליניקות המציעות שלל סוגים של ניתוחים פלסטיים ויש כאלו שמנוהלות על ידי מומחים לתחום הצר של ניתוחים המיועדים לאזורים האינטימיים של נשים. ההמלצה היא לפנות לייעוץ בקליניקות לצורך בדיקה אובייקטיבית של המצב, קבלת ידע רפואי רלוונטי והסתכלות רפואית. פגישות ייעוץ אלו הן ללא תשלום ומטרתן לסייע למטופל לקבל החלטה מיושבת ורגועה באשר לניתוח.

כפי שצויין קודם לכן בתחום זה של ניתוחים פלסטיים חשוב לפנות למנתח פלסטי מומחה בתחומו שיוכל להבטיח עבודה מדוייקת ושקט נפשי למטופלת.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לעיצוב ואגינה בתל אביב
ד"ר עמוס שפירא
ד"ר עמוס שפירא - מרכז לייפות
מיקום בארץ: תל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.